Shrnutí tweetů Lin Wooda z dnešního rána (pro některé nebudou reálné a těžko akceptovatelné, uvádíme v necenzurovaném znění, pozn. red.): Vydírání, znásilnění, vraždy dětí a další… (Foto: Wikipedia)

Část první…

Sdílel jsem s několika jednotlivci PRAVDU, o které s vámi budu mluvit. Moje likvidace nezabrání odhalení PRAVDY – bude pouze spouštěčem uvolnění mnoha dalšími. Požádám Trumpa, aby okamžitě jmenovat čestného zvláštního žalobce, který bude usilovat o spravedlnost.

Věřím, že hlavní soudce John Roberts a spousta mocných osob po celém světě jsou vydíráni v děsivém schématu zahrnujícím znásilnění a vraždy dětí zachycených na videokazetě.

Mám klíč k souborům obsahujícím videa. Také jsem sdílel tyto informace…

Toto schéma vydírání provádějí členové deseti světově nejznámějších a „elitních“ tajných služeb.

Cena za vyslovení PRAVDY může být vysoká. Nakonec může být ohrožen nebo ztracen život člověka a životy jeho rodinných příslušníků a přátel.

S rizikem naší svobody máme My lidé právo znát PRAVDU. Už žádné hry. Mike\\\_Pence je hráčem voleb 2020. Chce být POTUSem v roce 2024.
Řekněte americké veřejnosti, co bylo na tom lístku, který vaše žena dostala na pohřbu Bushe. Povězte nám to HNED TEĎ.

Sledujte peníze. Každá lež bude odhalena.

#VAROVÁNÍ členové našeho týmu, kteří žijí v Atlantě, jsou připojeni. Jeden člen týmu dostal doma 5 výstřelů přímo oknem. Přímo oknem ložnice jeho dcery.