Probíhající pandemie koronaviru nás zahnala do domácí karantény a tak je velká část populace donuceno k práci z domova. A i když je koncept home office moderní a populární, tak k němu potřebujete i to správné vybavení, ke kterému patří i ideální software.

Takže by se vám možná mohla hodit momentální speciální akce server Keysworlds, kteří pro nás mají slevové kupóny na produkty z rodin Microsoft Windows a Microsoft Office. A ceny jsou rozhodně zajímavé.

Slevové kupóny jsou rozděleny do tří skupin a slevy se pohybují od 38 %, před 40 % až po velmi lákavých 50 %. V nabídce jsou všichni obvyklí podezřelí ve všech dostupných verzích a tentokrát se dostane dokonce i na verze pro Mac

Takže se pojďme podívat co vše je k dispozici a za kolik.

S kupónem KWS50 na 50% slevu se dostanete na následující ceny :

Další kupón je KWS40 na 40 % slevu a ceny spadnou na následující hodnoty :

Posledním kouskem je pak KSW38 na 38 % slevu na tyto produkty :

Seznamte se s Keysworlds.com!

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, kterými jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli budete potřebovat.

Komerční sdělení.