Studená zima, která po celé týdny trvala na severní polokouli, nyní dorazila do arabských zemí, jako je Libanon, Libye a Saúdská Arábie. (Foto: Youtube)

Teplota klesla pod 0 stupňů Celsia a saúdskoarabská poušť pokryla masivní sněžení poprvé za posledních 50 let.

Několik částí Saúdské Arábie zažilo v regionu extrémně vzácný jev – zasněženou zimu, když tento týden zasáhly země Středního východu sněhové bouře.

Varování o počasí byla vydána pro několik částí Saúdské Arábie, přičemž oblast Aseer byla nejvíce zasažena silnými sněženími.

Mnoho Saúdů mezitím sdílelo videa a fotografie ukazující neuvěřitelné množství sněhu v poušti. Jeden z nejpopulárnějších klipů ukazuje šokované velbloudy, kteří nechápou, proč je tak chladno.

Pamatuji si, že na přelomu 60. a 70. let byla média plná panických zpráv o blížící se době ledové.

V té době si vědci stále více uvědomovali, že jejich analýza globálních teplot vykázala zpomalení od roku 1945, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Titulní obrázek časopisu Time „The Big Freeze“:

Vina byla přičítána aerosolům, malým částicím v atmosféře, které blokují sluneční světlo, přírodním jako prach ze sopečných erupcí, ale také těm způsobeným lidmi, jako jsou výfukové plyny a kouř. Doba ledová bude brzy hrozit, napsala média.

Chladné klima však nezapadalo do konceptu globální elity, aby změnil způsob života lidstva, takže bylo otočeno o 180 stupňů, vědci nařídili zfalšovat data a předpovědět globální oteplování, média označila viníka – CO2.

„Když jsem chodil do školy, učitel chemie nám ukázal, že CO2 je těžší než vzduch, zůstává blízko země a podporuje růst rostlin. Každý botanik ví, že rostliny potřebují k jídlu CO2 a bez něj bychom hladověli. Čím více CO2, tím zelenější je flóra,“ vzpomíná von Freeman.

Podíl v atmosféře je velmi nízký, přibližně 0,04 procenta, přičemž většina pochází z přírody a nikoli od lidí.

Později nám bylo řečeno opak, CO2 je ošklivý zabiják klimatu, stoupá a tvoří průhlednou střechu skleníku a ohřívá klima. Musíme přestat vydechovat CO2.

Ano, takto se změnila role CO2, protože vědci jsou prostituci vystaveni stejně jako novináři, dodávají to, co je zadáno a za co se platí. Každý, kdo chce zkoumat, musí hledat fondy pro výzkum a dělat to, co mu řeknou dárci, stejně jako mediální futzie píší, co chtějí sponzoři.

„Pouze nic netušící naivní lidé a naivní idioti věří, že vědci a novináři jsou nezávislí, nedotčeni a mohou svobodně tvořit podle svého svědomí, směji se. Totéž v současnosti platí o medicíně nebo epidemiologech… důraz je kladen na „lhaní“, tvrdí von Freeman a pokračuje, „každý, kdo říká něco jiného, klade otázky a odporuje jim, je umlčen. Toleruje se pouze jeden názor a oficiální linie, které lze vyjádřit podle toho, co je diktováno shora. To platí pro všechna témata,“.

„Vedle finanční a zbrojní lobby je největší zkorumpovanou politikou farmaceutická lobby. Kdo bude mít z této falešné pandemie největší finanční prospěch, když si EU sama objedná 2 miliardy dávek po 15,50 eur?,“ dodává autor blogu.

Zdroj: alles-schallundrauch.com