Windows 11 je tu s námi již několik dní a přináší další novinky a vylepšení oproti předchozím verzím Windows. Po zhruba půl desetiletí přinesl Microsoft nový vzhled rozhraní, nové způsoby multitaskingu, ale také komunikace. Pochlubit se může také lepší optimalizací systému, která zase přidává na výkonu zařízení, což ocení zejména hráči. Pokud máte Windows 10, budete vyzváni k aktualizaci, případně můžete počítač aktualizovat ručně. Pokud vám nový systém Windows 11 z nějakého důvodu nevyhovuje, stále se můžete vrátit k původnímu systému Windows 10.

Co však můžete dělat, pokud systém Windows 10 nemáte? No, existují pouze dva způsoby, jak získat nový systém Windows 11. Prvním způsobem je zakoupit novou verzi systému Windows 11 nebo si pořídit systém Windows 10, který umožňuje upgrade systému na novější verzi. Zejména pro ty, kteří používají starší verze Windows a rádi by své zařízení aktualizovali, věnujeme pozornost nabídce e-shopu GoDeal24.com, který nabízí licenční klíče k softwaru od Microsoftu doslova za pár drobných.

Pořiďte si Windows 10 právě teď za 7,35 € nebo Windows 11 za 18,99 €

S vizí nabídnout co nejlepší cenu připravil obchod GoDeal24.com pro zájemce o nový Windows nabídku, kterou lze jen těžko odmítnout. Posuďte sami!

Pořiďte si nejnovější Windows 11 KEY za méně než 19 € a Windows 10 jen za 7,35 € právě teď, není potřeba žádný kupón.

45% SLEVA na Windows 11 a další produkty Windows s kuponovým kódem: SGO45

60% SLEVA na další produkty s kódem kupónu: SGO60

Nástroje pro váš počítač

Nakupování na Godeal24 je tak snadné, jak jen to jde! Brzy po objednání obdržíte e-mail s klíči k produktu – aniž byste museli čekat několik dní! V případě jakýchkoli dotazů vám jejich zákaznický servis poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. stačí jim poslat e-mail na následující adresu: service@godeal24.com.

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozici je více způsobů platby, samozřejmě s dopravou zdarma. Všechny tyto výše uvedené akce a speciální slevy jsou časově omezené a platí pouze do vyprodání zásob – pokud tedy chcete během prázdnin upgradovat svůj počítačový software, určitě byste měli využít některou z jejich akcí.

Poznámka: Všechny tyto klíče jsou legální verze. Nízká cena těchto klíčů je dána tím, že se obvykle prodávají s počítačem. Tato praxe dalšího prodeje byla legalizována Evropským soudním dvorem.

Komerční sdělení.