Trumpův tým shromažďuje písemná svědectví od svědků padělaných hlasovacích lístků a nespravedlivého počítání hlasů, uvedla Fox News. (Foto: Youtube)

Mezitím se v New Yorku, Nevadě a Pensylvánii objevují na seznamech voličů dávno mrtví lidé, z nichž někteří se narodili v 19. století. Podle televizního moderátora Tuckera Carlsona to všechno podkopává důvěru nejen ve výsledek posledních voleb, ale také v americký systém jako celek.

V tomto případě dnes existuje pouze jeden způsob, jak snížit napětí v celostátním měřítku a sjednotit zemi. Musíme přesně zjistit, co se stalo v těchto volbách. Existují otázky, což znamená, že na ně musíme odpovědět. Například v Pensylvánii, Nevadě a Michiganu již kampaň Trump shromáždila písemné svědectví o kriminálním chování během hlasování, uvedl komentátor televize.

V Detroitu svědci pod přísahou říkají, že hlasovací lístky byly nesprávně vydány zpětně, poté byly spočítány bez ověření podpisů, poukázal Carlson. Podle jednoho pozorovatele bylo 40 000 pozdně otevřených hlasovacích lístků nepřítomných počítáno ústně, vše ve prospěch demokratů.

V Nevadě osm informátorů ze státního volebního oddělení uvedlo, že byli svědky manipulace se souhlasem ostatních volebních úředníků a těch, kteří na ně dohlíželi. Svědectví zejména říká, že člen volební komise viděl, jak lidé přinášejí do dodávky volební kampaně Bidena a Harrisa náručí hlasovacích lístků. V dodávce byly tyto hlasovací lístky vyplněny a vloženy do obálek s vlastní adresou. Nakonec Bidenovi příznivci vytvořili živou zeď, aby zakryli to, co dělají, před cizími lidmi, poukázal Carlson.

Mezitím záznamy z volebních místností ukazují, že i ti, kteří již zemřeli, dokázali v úterý hlasovat. V New Yorku hlasovali zesnulí voliči v nepřítomnosti. 9. října v Nevadě poslal muž jménem Fred Stokes Jr. svůj hlasovací lístek. Jediným problémem bylo, že Fred Stokes Jr. zemřel před třemi lety ve věku 92 let. Nevadská republikánská strana tvrdí, že si je vědoma stovek dalších možných případů „mrtvého hlasování“.

"V Pensylvánii záznamy ukazují účast několika lidí narozených v 19. století. Zřejmě vstali ze svých hrobů, aby hlasovali. To vše se opravdu stalo,“ poznamenal redaktor Fox News. Celý víkend jsme to kontrolovali, pokračoval. Falešná tvrzení o podvodu mohou být stejně škodlivá jako samotný podvod. Musíme tedy být opatrní a zodpovědní. Pro nás všechny. Ale to, co jsme vám právě řekli, je pravda. A stále ne celá pravda. Před několika hodinami ve státě Georgia volební úředník připustil, že při kontrole seznamů voličů naleznou důkazy o nezákonném nebo opakovaném hlasování, poukázal Carlson

Gabriel Sterling, úředník: „Pokud jde o další otázku, tak s dovolením vám jasně odpovím. Zjistili jsme, že lidé skutečně hlasovali nelegálně. Tohle bude. Budou lidé, kteří hlasovali dvakrát. Podle pravidel registrace voličů v tomto státě budou lidé, kteří nebyli způsobilí volit. Toto bude stanoveno. Bude jich 10 353? Nepravděpodobné. Ale všechny volby – jak jsem řekl, zdá se každý den na tomto pódiu – jsou nedokonalé."

„Zjistíme, že lidé hlasovali nelegálně. Tohle bude". Toto je oficiální prohlášení v jednom z klíčových váhajících států ve volbách, jejichž hlasy se zpochybňují. A tomu samozřejmě můžete věřit, protože jsme již objevili fakta o nezákonném hlasování. Pamatujete si, že vám říkali, že nejde o volební podvod? Samozřejmě že jsou. Věděli, že to tak je, když nám řekli, že k podvodům nikdy nedojde. Protože jsou lháři. Víme to jistě,“ zdůraznil rozčíleně redaktor.

V této fázi se množství podvodů, které můžeme potvrdit, nejeví jako dostatečné ke změně výsledků voleb. Musíme být upřímní a říct vám to. Věci se samozřejmě stále mohou změnit.
Nejde však jen o změnu výsledků voleb. Ve skutečnosti jde o to, že k podpásovkám došlo. A to by nás mělo děsit. Pokud chcete, aby lidé věřili, že náš systém je skutečný, že náš systém stojí za to, například jít do armády a zemřít při jeho obraně, pak musíte přijít na to, co se stalo. Tak rychle a zodpovědně, jak je to možné. Nemělo by dojít k žádnému volebnímu podvodu, protože jinak nikdo nebude volbám věřit, a pak se vše rozpadne, uvedl Carlson.

„Ale co naše média, naši profesionální sběratelé faktů, nechtějí dělat, je shromažďovat fakta. Místo toho požadují, abyste zmlkli a přijali Joe Bidena. Tečka. Toto je jejich verdikt a vy s ním musíte souhlasit. A pokud nesouhlasíte, ublíží vám. Jinými slovy, nikdo v této zemi nebude organizovat „odpor“ vůči Joe Bidenovi, o to se již postarají. Pamatujete si ty samolepky „Vzdorovat“? Ne, toto je výhradně pro Range Rover. Žádné pickupy! Zkuste to, kámo, a pochopíte,“ dodal ironicky Tucker Carlson.