Více než 1 milion migrantů, kteří se nenarodili ve Švédsku, bude mít právo hlasovat v národních volbách, které se budou konat na konci tohoto roku, z celkového počtu 10,3 milionu obyvatel. (Foto: Flickr / ilustrační)

Volebního práva se bude moci zúčastnit 1,2 milionu migrantů narozených v zahraničí, čímž se jejich počet poprvé v historii voleb přehoupne přes hranici jednoho milionu.

„Nový počet voličů narozených v zahraničí je o celých 200 000 vyšší než při posledních švédských celostátních volbách, jak vyplývá ze zprávy vysílací společnosti Sveriges Radio,“ uvádí Breitbart.

Pozorovatelé upozorňují, že migranti narození v zahraničí v drtivé většině volí levicové strany, v případě Švédska především vládnoucí sociální demokraty.

„Pokud spojíte hlasování pro Levicovou stranu a sociální demokraty, je to jasný červený hlas,“ řekl Henrik Ekengren Oscarsson, profesor politologie.

A lidé se stále diví, proč levicové politické strany lobbují za stále větší míru masové a nekontrolované imigrace.

Švédsko je proslulé jako nejvstřícnější země v Evropě, pokud jde o migranty a uprchlíky, což si vyžádalo určitou daň.

Od roku 2015, kdy země přijala novou vlnu migrantů, se výrazně zvýšil počet násilných trestných činů a sexuálních útoků.

Jak jsme již dříve informovali, Švédsko, které bylo před 20 lety před masovou nekontrolovanou imigrací jednou z nejbezpečnějších zemí v Evropě, je nyní druhou nejnebezpečnější zemí kontinentu.

V loňském roce německý deník Bild přinesl titulek: „Švédsko je nejnebezpečnější zemí v Evropě“.

Útoky granáty a smrtící střelba ve Švédsku – obavy, které byly kdysi médii zesměšňovány jako „konspirační teorie“ – nyní podle zprávy Quillette představují „národní výjimečný stav“.

Etničtí Švédové se do 40 let, možná i dříve, stanou ve své vlastní zemi menšinou, přičemž 10 % novorozenců ve Švédsku má v současnosti islámská jména.

Jak dokumentujeme na videu níže, Velká Británie se nyní může dostat na velmi podobnou trajektorii.

Zdroj: breitbart.com