Učitel pobodán studentem v Německu, pokračuje pátrání po pachateli


V německém Essenu došlo k závažnému incidentu, při kterém student pobodal učitele na místní škole. (Foto: Flickr / ilustrační)
Podle informací německého deníku Bild byla budova školy uzavřena a v okolí probíhá intenzivní policejní operace. Policie aktuálně pátrá po podezřelém, jehož identita zatím nebyla zveřejněna.
Úřady zatím neposkytly podrobnosti o motivu útoku ani o stavu zraněného učitele. Místní obyvatelé byli vyzváni, aby se vyhnuli oblasti kolem školy, kde probíhá vyšetřování.
Tento incident vyvolává obavy o bezpečnost na školách v regionu, který se v posledních letech potýká s několika případy násilí.
Příběh se vyvíjí, další informace budou zveřejněny, jakmile budou k dispozici.
🚨🇩🇪 𝗔𝗟𝗘𝗥𝗧𝗘 𝗜𝗡𝗙𝗢 — Une ATTAQUE AU COUTEAU a eu lieu à Essen, en Allemagne. Une professeure a été POIGNARDÉE par un élève.
— Bastion (@BastionMediaFR) September 5, 2025
L’auteur des faits a pris la fuite et est activement recherché par la police allemande. pic.twitter.com/MiauS1EdvL
