Záhadné objekty, které popírají zákony fyziky, nadále trápí americkou armádu. Na internetu se objevily další záběry pořízené americkým námořnictvem, které zaznamenávají UFO. (Foto: Twitter)

Příští měsíc Pentagon předloží Kongresu rozsáhlou zprávu o neidentifikovaných vzdušných objektech.

Video zachycuje „sférický transmediální pohyblivý prostředek“, jak se nově UFO, které se pohybuje jak ve vzduchu, tak i pod vodou, označuje.

Ten se vznáší a pohybuje nad hladinou Tichého oceánu, až se do něj nakonec ponoří a zmizí.

Tyto fascinující záběry byly pořízeny v červenci 2019 z paluby amerického křižníku USS Omaha na termokameru. Na veřejnost se dostaly až nyní, poté, co je zveřejnil investigativní filmař Jeremy Corbell na portálu Mystery Wire.

Záhadný objekt, který američtí námořníci natočili u pobřeží San Diega před 11 hodinou večerní, jejich loď sledoval zhruba hodinu.

Jakmile námořníci ztratili vizuální kontakt s objektem, zmizel i z radarů a sonarů křižníku. Jak uvádí Mystery Wire, američtí námořníci okamžitě zahájili pátrací operaci. Na místě však nenalezli žádné trosky či jakékoliv jiné stopy po zmizelém objektu.

Uniklý záznam je nejspíše součástí zvláštní zprávy, na které pracuje Úřad pro námořní zpravodajství USA, jež má být v červnu předložena Kongresu. Zpráva bude obsahovat informace o dosud zaznamenaných setkání amerických vojáků s UFO.

Zdroj: extraordinarybeliefs.com