39letá internetová osobnost, transgender, autista obviněný z incestu se svou pravděpodobně senilní 80letou matkou byl až do příštího soudního stání umístěn do mužské věznice. (Foto: Facebook)

Christine Chandlerová, známá také jako Chris Chan, byla podle úřadu šerifa okresu Greene zatčena 2. srpna za incest.

Ve Virginii se jedná o trestný čin 5. třídy, za který hrozí trest nejméně jeden rok, ale nejvýše 10 let, a v případě odsouzení navíc pokuta až 2 500 dolarů.

Chandlerová byla formálně obviněna z incestu, když se 5. srpna dostavila k soudu, který vedl soudce okresu Greene David Barredo, a bylo jí nařízeno zůstat ve vězení bez kauce až do předběžného slyšení 16. září.

Státní zástupce okresu Greene Edwin Consolvo požádal, aby Chandlerová zůstala v regionální věznici Central Viriginia, protože se prý „obává o bezpečnost komunity a paní Chandlerové“.

Její zatčení vychází z devítiminutového záznamu konverzace na platformě Discord, který byl sdílen na internetu a v němž Chandlerová popisuje, jak měla sex se svou pravděpodobně senilní starší matkou.

Beigie vysvětlil, že během řízení Chandlerová zvýšila hlas a řekla: „Jsem slavná na internetu,“ na což její advokát řekl Chandlerové, aby už nemluvila.

Zdroj: kvia.com