Výkonný ředitel Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) Christopher Cole byl zachycen tajnou kamerou Projektu Veritas, kde prozradil, že jeho úřad plánuje oznámit, že každoroční očkování covid-19 se stane oficiální politikou. (Foto: Rumble)

Jak uvádí Project Veritas:

Cole je výkonným úředníkem agentury, který vede oddělení protiopatření, jež hraje klíčovou roli při zajišťování bezpečnosti léků, vakcín a dalších opatření proti infekčním nemocem a virům. Odhalení učinil na skrytou kameru tajnému reportérovi Projektu Veritas.

Cole naznačuje, že každoroční očkování covid-19 není pravděpodobné – ale jisté. Když byl dotázán, jak ví, že se každoroční očkování stane politikou, Cole prohlásil: „Prostě podle všeho, co jsem slyšel, se [FDA] nechystají to neschválit.“

Nahrávka, která je první částí dvoudílného seriálu o FDA, obsahuje také Coleovy zvukové poznámky o finančních pobídkách farmaceutických společností, jako je Pfizer, aby vakcína byla schválena pro každoroční používání.

„Bude to opakovaný zdroj příjmů,“ řekl Cole na záznamu skryté kamery. „Zpočátku to možná nebude tolik, ale bude to opakovaný – pokud se jim podaří – pokud se jim podaří získat každého člověka, u kterého je vyžadována každoroční vakcína, je to opakovaný výnos peněz, které jdou do jejich společnosti.“

Asi nejvýbušnější částí záznamu je moment, kdy Cole bezelstně hovoří o tom, jaký vliv má povolení k mimořádnému použití vakcíny na překonání obav z regulace povinného očkování dětí.

„Všechny jsou schváleny v rámci nouzového povolení jen proto, že to nemá takový dopad jako některá jiná povolení,“ odpověděl Cole na otázku, zda si myslí, že pro děti „skutečně existuje nouzové povolení“.

Cole, který tvrdí, že jeho úkolem v FDA je zajistit, aby agentura používala rámec bezpečnosti, zabezpečení a účinnosti jako součást protokolu připravenosti a reakce, konkrétně uvedl obavy z „dlouhodobých účinků, zejména u někoho mladšího“.