„Za neustálého odvádění a přesměrovávání pozornosti americkými aktéry pracujícími z amerického velvyslanectví v Římě proběhla operace k náhlému přepnutí dat z amerických voleb 3. listopadu 2020 od vítězství Donalda Trumpa se značným náskokem k vítězství Joe Bidena…, k čemuž došlo v mnoha státech, kde Joe Biden v hlasování naprosto propadl. (Foto: Twitter)

Pachatel prohlašuje, že pracoval v (neslyšitelné) zařízení v lázních Leonardo a využíval možnosti šifrování vojenské úrovně pro kybernetické válčení, aby vysílal a přepínal hlasy přes vojenský satelit… z věže (neslyšitelné) do Frankfurtu v Německu.

Pachatel přísahá, že ta data v některých případech mohla být přepínána tak, že představovala více než celkový (neslyšitelné) voličů.

Pachatel prohlašuje, že je ochoten svědčit o všech lidech a institucích zapojených do přepínání hlasů od Donalda Trumpa k Joe Bidenovi, pokud bude mít on a jeho rodina naprostou ochranu.

Pachatel prohlašuje, že je zabezpečený na utajeném místě. Souhrn původních dat a dat přepnutých podle pokynů poskytne v této záležitosti důkaz u soudu. Tímto zde prohlašuji a přísahám, že výpověď výše o uvedených faktech byla pronesena v mé přítomnosti.“

Na základě potvrzení se tak potvrzuje, že se nejedná o hoax a informace a dokument nabírá na věrohodnosti.