Monokl a bouli si odnesla padesátiletá žena z potyčky v obchodě v metropolitním hrabství Velký Manchester. (Foto: Twitter)

Na internetu se objevily záběry, jak se Collen Murphyová snaží domluvit policistům, kteří zaklekli jejího syna a vláčeli ho pryč.

Tvrdou ránu do tváře před svými vnoučaty však nečekala. Incident se odehrál v sobotu kolem deváté hodin večer v obchodě Oldham ve městě Sainsbury.

Murphyová spolu s rodinou šla nakoupit. Zatímco její syn šel se svou sestrou Danielle koupit občerstvení svým dětem, žena si šla do bankomatu vybrat hotovost.

Nicméně později u obchodu se odehrál konflikt. Murphyovou totiž ostraha odmítla pustit do obchodu. Vypukla potyčka a policisté povalili jejího jednatřicetiletého syna na zem.

Na záběrech lze vidět, jak babička, která má na sobě dlouhý šedý svetr přistoupila k policistovi, který se snažil zadržet jejího syna.

Ten ji následně dává ránu do obličeje a padesátiletá žena padá na zem přímo před brečícími vnoučaty.

O chvíli později policista, kterému se nakonec podařilo ležícímu muži nasadit pouta, táhne jejího syna přes celou chodbu až na parkoviště.