Slunce mělo nejen v dějinách ale i v náboženství a každé kultuře na Zemi své zvláštní místo. V dnešním testu osobnosti vás požádáme o maximální uvolnění a čistou mysl. Podívejte se na obrázek osmi sluncí a vyberte si to, které je dle vašeho úsudku nejzajímavější. Zaručujeme vám, že vaše volba o vás prozradí hodně. (Foto: Brightsideme)

JDEME NA TO!

Jste velmi pozitivní osoba, která se z chyb vždy poučí a hledá způsoby, jak se zlepšit. Nenecháte se jen tak od něčeho odradit, pokud si stanovíte jakýkoliv cíl, jste maximálně odhodlaní. 

Vaše sklenice je určitě „napůl plná“ a právě tento životní přístup z vás děla velmi silného a odolného člověka. S tím je spojen i fakt, že jste pro své blízké skvělým přítelem, který je dokáže podpořit v jakékoliv situaci. I přesto, že jste společenští dokážete odhadnout, koho si k tělu pustit a koho ne. Následkem je, že kolem sebe máte jen opravdové přátele.

Existují dva aspekty, které jsou pro vás v životě stěžejní. Dostatek osobního prostoru a respekt vašich blízkých a vrstevníků vůči vám. Převládají u vás spíše rysy introverta, to ale neznamená, že byste se stranili od ostatních lidí, jste spíše jen více zdrženliví. 

Na druhých si ceníte jednoduchých a kladných vlastností, jako je čestnost a laskavost. Když vám vaši přátelé zavolají i ve dvě ráno, jste tu pro ně. Buďte ale opatrní, protože mnozí z nich vás mohou jen využívat. Vždy proto důvěřujte svému šestému smyslu, protože právě ten vás provede těmito situacemi. 

Jste velmi chytrou, vzdělanou a odvážnou osobou. Nebojíte se žádného nového dobrodružství a přímo prahnete po nových a nových znalostech. Jste také velmi upřímní a otevření, snažíte se uchovat si vždy zdravý a rozumný úsudek. Vaše okolí vás považuje za přirozeného vůdce, spoléhají na vaši pravdomluvnost, upřímnost a oceňují vaše sečtělé názory. A to vše právem.

Charakteristickou vlastností vaší osobností je nikdy neutuchající hyperaktivita a roztěkanost. Jste vždy ochotní čelit novým výzvám, zvláště pak když zahrnují možnost vyzkoušet si něco nového. Láska k životu z vás přímo srší, každý den se snažíte prožít naplno. A právě tento životní přístup z vás dělá člověka s velkými životními cíli. 

Máte vynikající schopnost pomáhat druhým s jejich problémy. Milujete pomoc lidem v nouzi a v některých případech to může vypadat, že trpíte přehnaným hrdinským komplexem. Ale kdo jiný by lépe zachránil svět než vy? Jste paprskem světla a inspirací v mnoha životech lidí kolem vás. Jste inteligentní člověk, ale ne vždy své myšlenky sdílíte s ostatními. 

Lidé, kteří si vyberou právě toto slunce, jsou obecně radostní, zábavní, milující lidé, kteří mají rádi každý detail života. Každá překážka v životní cestě je jen dalším důvodem naučit se něco nového. Nevyhýbáte se ani konstruktivní kritice a vždy v sobě udržujete vaši srdečnost a pozitivní energii, o kterou se rádi podělíte s ostatními. Lidé vás vnímají jako velmi důvěryhodného člověka, který má mnoho vůdčích schopností. 

Snadno se nadchnete pro nové cíle, ke kterým se sice vydáte ale později zjistíte, že je jich příliš mnoho a jeden život na splnění všech prostě nestačí. Pokud tedy chcete, aby se vaše hlavní životní priority a sny splnily, budete nejprve muset zjistit, které z nich jsou pro vás ty nejdůležitější. Vaše okolí vás vnímá jako energetického a vytrvalého člověka, který neví kdy přestat. Máte také velmi pozitivní vliv na druhé. 

Vaše trpělivost je záviděníhodná. Neudržujete v sobě zášť a nejste urážliví. Jako člověk jste neuvěřitelné zralí a mnohdy lidé nevěří, že vám je tolik kolik říkáte. Nad věcmi dost přemýšlíte a snažíte se vyhýbat chybám, které nemáte ani tendenci opakovat. Láska a s ní spojené pocity jsou pro vás nesmírně důležité i když je mnohdy neprojevujete, protože máte tendenci se vracet k vašemu racionálnímu a inteligentnímu způsobu myšlení. 

Zdroj:  brightside.me, mz.cz