Den matek se nám kvapem blíží a pokud jste podobní zapomnětlivci jako já, tak si určitě letošní datum 10. května zakroužkujete červeně v kalendáři. A mámu můžete potěšit třeba i netradičním dárkem, který třeba ulehčí navigaci složitými technologickými vodami.

Na  e-shopu Keysworlds je totiž právě ke Dni matek k dispozici velmi zajímavá slevová akce na softwarové produkty od Microsoftu. Samozřejmě by šlo opravdu o lehce netradiční dárek, ale klidně můžete této akce využít i pro sebe. My to nikomu nepovíme.

Navíc máte možnost využít i speciální akce a získat klíč na Windows 10 zcela zdarma ! Stačí objednat jednu z následujících verzí Microsoft Office už od 16.99 euro a bonus je váš !

Kancelářské balíky Microsoft Office používá po světě 1.2 miliardy uživatelů a jde tak jednoznačně o nejpopulárnější volbu v této kategorii. A některé z dalších verzích tohoto produktu můžete (teď už bez extra Windows zdarma) získat za zajímavé ceny se slevovým kupónem KWS50 na 50 % slevu.

A samozřejmě se nezapomnělo ani na možnost, že byste si snad chtěli systém Windows 10 pořídit samostatně. K tomu je pak jako stvořený slevový kupón KWS38 na 38 % slevu.

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Komerční sdělení.