„Všichni víme, proč Joe Biden spěchá, aby mohl neprávem pózovat jako vítěz a proč se mu jeho mediální spojenci snaží tak usilovně pomoci: nechtějí, aby pravda byla odhalena.

Prostým faktem je, že tyto volby ještě zdaleka neskončily. Joe Biden nebyl potvrzen jako vítěz ani jednoho státu, natož žádného z vysoce diskutabilních států, které míří k povinnému přepočítání, nebo států, v nichž má naše kampaň vznesla platné a legitimní námitky, které můžou určit konečného vítěze. V Pennsylvánii například nebyl našim právním pozorovatelům dovolen rozumný přístup, aby mohli sledovat proces počítání. Legální hlasy rozhodují, kdo je prezident, ne zpravodajské sdělovací prostředky.

„Počínaje pondělkem zahájí naše kampaň soudní řízení, aby zajistila, že volební zákony jsou plně dodržovány a křeslo získá právoplatný vítěz. Lidé Ameriky mají nárok na čestné volby: to znamená spočítání všech legálních voleních lístků a nezapočítávání žádných nelegálních. Je to jediný způsob jak zajistit, aby veřejnost měla plnou důvěru v naše volby. Zůstává šokující, že Bidenova kampaň odmítá souhlasit s těmito základními principy a chce započítávat volební lístky, i když jsou podvodné, vykonstruované nebo odevzdané neoprávněnými nebo zesnulými voliči. Pouze strana zapojená do porušování zákona by nezákonně držela pozorovatele mimo sčítací místnost – a potom bojovala u soudu za to, aby zablokoval jejich přístup.

„Takže, co Biden schovává? Nebudu mít klid, dokud Lidé Ameriky nebudou mít poctivě spočítané volební hlasy, jak si zaslouží a jak cemokracie vyžaduje.

Donald J. Trump