Jakou roli sehrál předseda Nejvyššího soudu, hlavní soudce John Roberts, při zamítnutí žaloby z Texasu a více než dvaceti dalších států proti platnosti volebních výsledků ve čtyřech obžalovaných státech? Objevil se extrémně výbušný tweet. (Foto: Twitter)

Trumpův právník Lin Wood v tweetu ze 17. prosince ve 12:16 (ve videu z min. 8:36), který označil za nejdůležitější v celém svém životě, řekl velmi důrazně:

„Hlavní soudce Roberts je zkorumpovaný a měl by okamžitě odstoupit. Rovněž by měl okamžitě odstoupit soudce Stephen Breyer. Jsou to „antitrumpové“, kteří usilují o to, aby veřejnost neznala pravdu o znovuzvolení Donalda Trumpa."

Velké obvinění, protože pokud to není pravda, tak Lin Wood hrál navždy. A bylo by to pro něj také hodně drahé. Když byl dotázán na zdroje svého tvrzení, jeho další tweet přišel ve 12:25 hod. Wood tvrdil, že hlavní soudce Roberts v telefonním hovoru 19. srpna uvedl, že zajistí, aby „ matka # * ker “ nebyla nikdy znovu zvolena. Roberts telefonicky souhlasil se soudcem Breyerem o tom, jak lze Trumpa volit. Ani v tomto tweetu nechtěl pojmenovat zdroj svého tvrzení.

Pak v 13:50 příští Woodovo pípání. Tvrdil, že potvrzení jeho závažných obvinění byla v rukou různých třetích stran – a uvedl důvod. Příliš často, když nelze zprávu napadnout, by byl napaden posel. Pravdu nelze popřít ani zničit, řekl Lin Wood a je přesvědčen, že jeho obvinění jsou pravdivá.

Tato tvrzení by měla být pravdivější, vzhledem k důsledkům označení předsedajícího soudce Nejvyššího soudu USA a jednoho z jeho kolegů z korupce a rovněž prohlašujícího, že se spikli proti znovuzvolení Donalda Trumpa. Lin Wood by musel být šílený, aby vznesl taková obvinění, pokud by je nemohl dokonale zdůvodnit. Ten muž je prominentní právník.

Existuje však ještě další prohlášení, které bylo učiněno na jednání v Texasu. Texaský státní volitel  Matt Patrick uvedl, že hlavní soudce Roberts se v kauze Texas et al vs. Swing-States setkal se svými osmi kolegy v místnosti v budově soudu, místo aby dodržoval aktuálně obvyklé videokonference (kvůli „pandemii“).místo aby udržoval aktuálně obvyklé videokonference (kvůli „pandemii“). V této místnosti prý křičel na své kolegy tak hlasitě, že to bylo slyšet na chodbě. Screenshot videa s prohlášením Matta Patricka zde stále existuje. Mezitím se zdá, že byl obsah odstraněn. „C-Span“ to zveřejnil včera, než byl zjevně odstraněn ze sítě.

Státní volitel Matt Patrick tvrdí, že řev hlavního soudce Robertse zněl takto: „Chcete vyvolat nepokoje!?“ (V originále: „„ Nedávám # @ & ^ o „Bush v. Gore“ … v tom čas jsme neměli RIOTY! “). Je zřejmé, že měl na mysli letošní Marodanten-festival „Antifa“ a „Black Lives Matter“, který po smrti George Floyda v Minneapolisu zničil celé okresy po celé zemi. V průběhu těchto nepokojů došlo k nejméně tuctu úmrtí.

Na rozdíl od tvrzení ve velké části mainstreamových médií nebyla „texaská žaloba“ zamítnuta „jednomyslně“ . Dva soudci Nejvyššího soudu, Clarence Thomas a Samuel Alito žalobu podpořili. Rozhodnutí o zamítnutí žaloby bylo v poměru 7: 2.

Pokud jsou tvrzení Lin Wooda pravdivá, stačilo by s okamžitou platností odvolat Johna Robertsa z funkce předsedajícího soudce Nejvyššího soudu USA.

Mezitím Nejvyšší soud přijal takzvaný „soudní spor Chobotnice právníka Sidneyho Powella. Tento soud je založen na poznatcích Vojenského zpravodajství. V současné době není jasné, zda bude také projednán. Závěrečná zpráva ředitele národní zpravodajské služby (DNI) Johna Ratcliffa, původně naplánovaná na 18. prosince, nebyla údajně dokončena včas, protože míra čínského zasahování do amerických voleb – např. prostřednictvím sociálních médií – předčila všechna očekávání . A ve zprávě by měl být obsažen úplný obraz situace. Ratcliffova zpráva se nyní očekává v lednu. Zásahy Ruska a Íránu jsou údajně plně prokázány.

Ve státech Michigan a Georgia se nyní situace obrací. V Georgii konečně probíhá ověřování voleb pomocí kontroly podpisu na hlasovacích lístcích a obálkách. Guvernér Brian Kemp (Republikán) a ministr zahraničí Brad Raffensperger (Demokrat) se vzdali svého odporu poté, co jim byly ukázány trestněprávní důsledky jejich vytrvalosti. V Michiganu v okrese Antrim zjistil audit uzabavených hlasovacích strojích Dominion míru chybovosti počítání mezi 62 a 68 procenty.

Kybernetický útok na americké ministerstvo financí a na dvanáct dalších ministerstev zatím není omezen, jak informoval Lou Dobbs v „Fox News“. Zatím nebyly nalezeny žádné prostředky, jak by to bylo možné zastavit.

Zdroj: jw.compz.cz