Podcaster Joe Rogan prohlásil, že Kanada se musí zbavit svého „zku*veného diktátora“, premiéra Justina Trudeaua. (Foto: Twitter)

Joe Rogan nazývá Trudeaua „diktátorem“ a říká: „Kanada je komunistická. Jsou v p*deli. Musí se toho chlapa zbavit.“


Rogan uvedl, že se mu Trudeau před panděrem líbil, protože se mu zdál „milý“ a „hezký“, „sebevědomý“ a také dobře mluvil.

„A pak během pandemie jsem si říkal: ‚Ty jsi ale zas*anej diktátor,'“ řekl.

„Aha, ty nemáš rád kritiku. Snažíte se umlčet kritiku tím, že říkáte, že všichni vaši kritici jsou rasisté.“

Rogan poukazoval na premiérovy komentáře na adresu Konvoje svobody, kanadských řidičů kamionů, kteří se vydali do hlavního města země Ottawy, aby protestovali proti federálnímu nařízení o očkování proti vakcíně COVID-19. „To je pro mě velmi nepříjemné.
Kanada je komunistická země,“
řekl Rogan.

„Trudeau je nechutný,“ řekl Rogan. „Je to podezřelý člověk.“

Řekl také, že Trudeau má nějaké podezřelé obchody, a zajímalo by ho, „odkud ty peníze pochází“.

„Proč chcete, aby si všichni každé čtyři měsíce nechali píchat injekce?“ zeptal se. Rogan se ptal. „Už to nepotřebují. Jako co to děláme? Co děláte vy? Bez očkování se do Kanady ani nedostanete.“ „To je pravda,“ řekl.

Cizinci nemohou vstoupit do Kanady, pokud nemají dvě dávky vakcíny Covid-19. Neočkovaní Kanaďané, kteří se vracejí domů, musí být 14 dní v karanténě a podrobit se testům.
Nedávný průzkum Postmedia-Leger ukázal, že Kanaďané nejsou premiérem Justinem Trudeauem nadšeni.

Více než polovina respondentů uvedla, že s jeho výkonem nesouhlasí, a téměř stejný počet dotázaných navrhl, aby jeho působení v čele liberálů skončilo.

Zdroj: thepostmillennial.com