Kdo byste řekli, že celkově vyhrál prezidentské volby v USA, když se podíváte na tuto mapu?

(Joe Biden má modrou barvu a prezident Donald Trump červenou)

 

Pokud se podíváme na mapu výsledků prezidentských voleb podle jednotlivých států, výsledek vypadá nerozhodně, červená Trumpova a modrá Bidenova je zastoupena v celku v rovnováze, takže opravdu těsný boj a nakonec závisí opravdu jen na počtech volitelů za jednotlivé státy. Takto také byly výsledky prezentovány všemi světovými médii.

Co se však stane, když přistoupíme k mapě „blíže“ a uvidíme i výsledky za jednotlivé okresy? Koho byste si tipnuli na vítěze teď? (Joe Biden má světle modrou barvu a prezident Donald Trump růžovou)

 

Zajímavé, že? Mapa nám skoro celá zrůžověla! A to nejen ve státech kde vyhrál prezident prezident Trump, ale k velkému překvapení i ve většině států, kde konečné vítězství po sečtení volebních hlasů bral Joe Biden.

Jak je to možné? Jednoduše. Je jasné, že hustota zalidnění je v každém okrese jiná a život každého ze státu je koncentrován do hlavního města a dalších velkoměst. A právě na tyto „městské“ okresy jak se zdá zacílili svou předvolební kampaň síly za Joe Bidenem a podle zatím dostupných informací nejen tu kampaň.

Pokud analýzy demokratů před volbami ukazovaly na rozložení sil viz detailní mapa, museli demokraté nutně zareagovat a pokusit se jít štěstí trochu naproti. Se zdroji a časem, který na přípravu machinací měli, se jako jediná možnost ukázala napřít síly jen do několika vybraných městských okresů kde se dofouknutím počtu hlasů a dalšími manipulacemi podařilo dosáhnout kýženého zisku hlasů a navíc se to pěkně schovalo za existující podporu voličů, kterou v těchto okresech už podle průzkumů měli (průzkumy jsou metodou ovlivňování veřejného mínění).

Pokud se tedy v následujících týdnech soudně potvrdí podezření na volební podvody demokratů ve velkých městech, jsou vyhlídky parazitů stojících za nimi opravdu špatné. Naopak prezident Trump počítá s obrovskou podporu obyvatel, která je nejen vidět z volebních výsledků podle okresů, ale je stále masivněji prezentována samotnými občany USA, viz např. poslení videa od Panarina ( ZDE).

Na obou stranách se hraje o vše, ale za kratší konec provazu teď tahá Biden. Proto se prezident Trump nevzdává, viz  ZDE.

Zdroj:  ln.czbbc.com