Bývalá federální prokurátora Sidney Powell, právnička Trumpovy kampaně, v nedělním rozhovoru naznačila,  že v tvrzeních prezidenta Donalda Trumpa o voličských podvodech a nesrovnalostech přichází stále více důkazů. (Foto: Youtube)

Bývalá federální prokurátora Sidney Powell, právnička Trumpovy kampaně, v nedělním rozhovoru naznačila,  že v tvrzeních prezidenta Donalda Trumpa o voličských podvodech a nesrovnalostech přichází stále více důkazů.

"Připravujeme se na zvrácení výsledků voleb ve více státech," uvedla Powell s tím, že má dostatek důkazů o volebních podvodech, aby mohla zahájit rozsáhlé vyšetřování trestných činů.

"Nedělám žádné komentáře, aniž bych neměla důkazy, které by to podpořily," dodala s tím, že volební software změnil "miliony hlasů" z Trumpa na demokratického kandidáta Joea Bidena.

"Matematicky jsme identifikovali přesný algoritmus, který použili a který plánovali použít od samého počátku, aby pozměnili počty hlasů a zajistili Bidenovi vítězství. Proto řekl, že nepotřebuje vaše hlasy teď, že vás bude potřebovat později. Měl pravdu. Chci říct, v jeho stavu demence neměl žádný filtr a říkal pravdu více než jednou. Včetně toho, když řekl, že má vůbec největší organizaci na volební podvody. Nuže, je to masivní volební podvod. Zruší to celé volby. Můžou si s volbami dělat, cokoli chtějí. Můžou přimět přístroje, aby nenačítaly podpis. Můžou přimět přístroje, any nenačítaly spodní část lístku. Můžou přimět přístroje, aby četly a ukládaly jen hlasy pro Bidena. Je to otázka drag & drop pro cokoliv chcete. Můžete nahrát hlasy. Máme spočítáno, že v Michiganu a Pennsylvánii byly najednou stovky tisíc hlasů v poměru 67% pro Bidena, 23% pro trumpa vícekrát uploadovány do systému."

Později v rozhovoru v neděli ráno Powell uvedla, že její tým „zjistil hlasovací nesrovnalosti, které jsou nevysvětlitelné“ ve státech, kde se úředníci domnívají, že mají platné systémy.

Společnost Smartmatic v sobotním prohlášení uvedla, že nemá žádné vazby na volební systémy Dominion.

Dominion také vyvrátil tvrzení, že její stroje změnily hlasování z Trumpa na Bidena v den voleb a dále.

„Společnost Dominion Voting Systems kategoricky popírá jakékoli nároky na jakékoli změny hlasování nebo údajné softwarové problémy s našimi hlasovacími systémy. Naše systémy nadále spolehlivě a přesně počítají hlasovací lístky a státní a místní volební orgány veřejně potvrdily integritu procesu,“ uvedl mluvčí společnosti ve svém  prohlášení pro The Denver Post. 

 

Zdroj:  ntd.com