Následující video VAXXED je prakticky zakázané. Nyní si jej můžete přehrát, jde o alternativu přehrávače YouTube, která podporuje svobodné vyjádření ohledně očkováni, geneticky modifikovaným organismům, přírodní medicíně atp.

Video ukazuje, jak původně zdravá trojčata se několik hodin po očkování stala autisty. Znovu je tak demonstrováno, že očkování opravdu může způsobovat autismus. 

Příběh z videa:

25. června 2007 jsme je vzali na očkování. Přišli jsme v deset hodin ráno. Vzali jsme všechny tři. Moje dcera má po očkování stále značku na noze. Očkovat jsme dali i chlapce.

Kolem poledne Claire zcela přestala komunikovat. Bylo to jako by se z nesmírně šťastného, ​​usměvavého děvčátka stalo slepé, hluché a zcela neschopné života.

Předtím měla zcela rozvinutý oční kontakt a ten následně ustal. Jediné, co dělala, bylo, že upřeně hleděla do stropu.

Ve dvě hodiny odpoledne jsme viděli, jak se do sebe uzavírá i Richie. Všechno žvatlání máma, táta, chození vedle nábytku a vše najednou ustalo.

Všechno to hihňání, úsměvy… další dítě neschopné života. Ztratili všechny své reflexy, přestaly mrkat, zívat, kašlat, kýchat.

Nejhorší bylo, když jsme viděli, jak odchází poslední. Ztratili jsme Robbieho, vypadal, jako by ho srazil autobus. Na tváři měl strnulý výraz, choval se jako hluchý, přestal být šťastný. Nikdo a nic je už víc nezajímalo.

Přestali se usmívat. Již se více nedržely za ruce.

Nezvratné poškození těla očkováním je skutečné. Řekli nám, že je to genetické, pak nám řekli, že není možné, aby se tři děti staly neschopnými kontaktu v ten samý den, že je to statisticky nemožné.