Zbrklý policista z New Jersey se stal předmětem vyšetřování poté, co bylo zveřejněno video, na kterém na pláži mlátí mladou matku.

Na videu natočeném svědky jeden z důstojníků křičí: „Nebraň se!," zatímco jí druhý mlátí. Žena, která byla zatčena a později policií identifikována jako Emily Weinmanová, vykřikla: „ Nesmíte mě tak mlátit! Neudělala jsem nic špatného."

Emily, která byla na pláži se svou rodinou a přítelem, zveřejnila video na svém Facebooku. Podle ní se policie zeptala, jak jsou staří, když si všimli alkoholu nedaleko nich. Pár oznámil svůj věk a prošel zkouškou na alkohol testeru. Přestože výsledek byl negativní a láhve byly uzavřeny, důstojník je nadále sledoval. 

​„Zeptala jsem se, jestli nemají důležitější věci na práci, než kontrolu toho, aby mladiství nepili alkohol na pláži," říká Weinmanová. 

Emily řekla důstojníkovi, že neudělala nic špatného, aby ji musel identifikovat a varovala ho, že přišla na pláž s dcerou.

„Řekl mi, že mě zatýká a začal se přibližovat, aby mi nasadil pouta. Začala jsem couvat, ale zakopla jsem a spadla, zatímco na mě zaútočili. Zkroutil mě, položil ruku na krk, pak udeřil do hlavy a brzy mě začal dusit!," uvádí oběť.

Podle Emily opravdu není plnoletá, ale ten den nepila alkohol. V současné době probíhá vyšetřování.