Policie a hasiči zasahují u ojedinělého incidentu v Bratislavě. Na ulici Prievozská dochází k vyfukování kanalizačních šachet. (Foto: Youtube / Topky)

„Několik hlídek bratislavských policistů v současné době asistuje příslušníkům Hasičského záchranného sboru u neobvyklé události, ke které došlo krátce po půl šesté odpoledne. Na lince 158 jsme obdrželi informaci o vystřelování kanalizačních šachet, ke kterému by mělo docházet ze zatím nezjištěných příčin v části ulice Prievozská. Z bezpečnostních důvodů v současné době řídí dopravu v tomto úseku policisté a pomáhají při evakuaci osob z nedalekého obchodního centra. V souvislosti s touto událostí zatím nedošlo k žádnému zranění, o případných dalších omezeních budeme veřejnost informovat,“ informuje KR PZ v Bratislavě Michal Szeiff. Na místě měl být dokonce slyšet výbuch, který byl slyšet z podzemí.

Podle informací mluvčí hasičů Kataríny Križanové zasahují hasiči v Plynárenské a Prievozské ulici. Na místě byla naměřena vysoká koncentrace CO2, informují Topky.