Putinovu propagandistku Darju Duginovou (30) před očima jejího otce roztrhala bomba nastražená v autě. (Foto: Telegram)

Ruská tajná služba FSB si byla rychle jistá, že za útokem stojí Ukrajinka Natalja Vovk (43). Na Telegramu se nyní hromadí zprávy, že podezřelý osoba je mrtvá.

Ruská tajná služba jí byla rychle v patách. Díky fotografiím a videozáznamům podezřelých vytvořili agenti jen několik hodin po útoku na dceru Alexandra Dugina obrovský tlak při pátrání.

Ukrajinská poznávací značka na jejím Mini Cooperu byla známá celému světu. Bylo také známo, že s dcerou (12) uprchla do Estonska.

V současné době přibývá zpráv, že podezřelý osoba již uprchla. „Byla nalezena mrtvá v noci v pronajatém bytě. Se sedmnácti ranami nožem v těle a vzkazem v ruce,“ stojí ve zprávě, která se na Telegramu šíří rychlostí blesku. Je doplněna údajnými fotografiemi mrtvé ženy.
Po její dceři stále není ani stopy.

Mladá žena s nápadně velkými rty napíchanými kyselinou hyaluronovou prý prošla výcvikem v ukrajinské armádě, má teprve dvanáctiletou dceru a na festival lidové hudby u Moskvy s ní prý jela v Mini Cooperu.

Tam měla připravit vše k tomu, aby mohla výbušným zařízením vyhodit do povětří Toyotu Prado známého ruského nacionalisty a bývalého poradce prezidenta Alexandra Dugina (60).

Aktualizace: Rakouské ministerstvo vnitra popřelo zprávy o vraždě Ukrajinky Vovkové. „Podobný případ v zemi nebyl hlášen, nemůžeme potvrdit tyto informace,“ uvedl resort.

Zdroj: exxpress.at