Bývalý poslanec za ANO Bohuslav Chalupa vyděsil čtenáře svého facebookového profilu žádostí směřující na poslance, aby se věnovali faktu, že se má u nás objevovat větší počet osob zahalených v nikábech? Strhla se k tomu hned početná diskuse. (Foto: Wikimedia)

„Žádám poslance parlamentu ČR, své zástupce, zejména těch co pracuji ve Výborech souvisejících s obranou a bezpečností, aby mne – nás všechny – veřejně informovali o poznatcích a prohlášeních odpovědných funkcionářů státu, keré v tomto smyslu budou konkrétním způsobem dotazovat," napsal Chalupa úvodem své poznámky.

„POKUD SE NEDEJ BOŽE PROKÁŽE,

že premiér, vláda, ministr vnitra a další osoby odpovídající za naši bezpečnost podporovali, věděli, nebo se nazajímali či jednom mlčeli k faktu, že se v ČR prokazatelně objevuje stále větší a větší a větší počet osob zahalených v nikábech (snad jsou to opravdu všechno jen ženy a nikoliv zahalení teroristé) doprovázejících své, pravděpodobně manžely a houf dětí, osob evidentně pocházejících z muslimských zemí,  pak budu první, kdo bude požadovat demisi celé zrádcovské vlády a parlamentu, případně vyzvu spoluobčany k občanské neposlušnosti….., " pokračoval dál ve své zprávě Chalupa.

„Bohužel musím konstatovat, že i jako důvěřivý člověk, respektující demokracii a demokratickou vládu, vnímám, že se v mém okolí dějí konkrétní, značně nepochopitelné věci, k jejichž realizaci občané nikomu nedali mandát!!!" uzavřel svůj komentář Bohuslav Chalupa.