„Živý Nostradamus“, který předpověděl pandemii koronaviru, koupi Twitteru Elonem Muskem a smrt královny Alžběty, nyní předpovídá „tři dny temnoty“ způsobené technologickým výpadkem v roce 2024, kdy svět balancuje na hraně elektronické války v obavách z třetí světové války. (Foto: Flickr)

Athos Salomé, 36 let, který je vystudovaný parapsycholog z Brazílie, je často označován za jasnovidce díky přesnosti svých vhledů a předpovědí, poté co dříve předpověděl pandemii koronaviru, nákup Twitteru Elonem Muskem a dokonce i smrt královny Alžběty.

Nyní exkluzivně pro FEMAIL varoval, že pokrok ve válčení, jako je technologie elektromagnetických pulzů (EMP), by mohl mít na svět ničivé účinky.

Salomé, který předpověděl „tři dny temnoty“ v roce 2024, uvedl, že jeho předpověď byla „špatně pochopena“, když byla dříve spojována s koronálním výronem hmoty (rozsáhlé výrony plazmy a magnetického pole ze sluneční koróny).

Vysvětlil, že tento výpadek neodkazuje na tuto událost, ale spíše na zkoušky zahrnující technologii EMP a eskalaci napětí mezi Izraelem a Íránem, které mohou připravit půdu pro rozsáhlý konflikt podobný třetí světové válce.