Nová studie Johna Lotta, ekonoma a prezidenta Centra pro výzkum prevence kriminality, odhalila, že Biden ve volbách 2020 získal v šesti bojových státech nejméně 255 000 hlasů navíc. (Foto: Youtube)

Recenzovaná studie, která čeká na zveřejnění v akademickém časopise Public Choice, se podrobně zabývala Arizonou, Georgií, Michiganem, Nevadou, Pensylvánií a Wisconsinem.

Lott ve výzkumu porovnával okrsky s údajnými podvody se sousedními okrsky, u nichž se podvody neprokázaly, přičemž nálezy ukázaly významné rozdíly vzbuzující vážné obavy.

Například okrsky s údajnými podvody měly vyšší volební účast než sousední okrsky bez takových obvinění.

„Okrsky jsou obecně malé, homogenní oblasti, a když spolu dvě oblasti sousedí a jsou si podobné, proč by jeden okrsek měl mít mnohem více hlasů?“ Lott řekl listu The Daily Signal. „Pokud vedete kampaň za získání hlasů, záleží vám na vítězství ve státě [a] nesoustředíte se na okrsek.“

Lott dále zjistil, že volební účast v oblastech s příklonem k republikánům se v roce 2020 oproti roku 2016 zvýšila, avšak volební účast v oblastech s příklonem k demokratům prudce poklesla – kromě okrsků, kde se údajně jedná o volební podvody.

„Silněji demokratické okrsky měly v roce 2020 ve skutečnosti o něco nižší volební účast, s výjimkou okrsků, kde se údajně jednalo o volební podvody. V těchto okresech jste měli obrovský nárůst volební účasti,“ řekl Lott deníku The Washington Times ohledně studie.

Studie sice nezpochybňuje legitimitu Bidenova prezidentství, odhaluje však vážné rozdíly ve volbách v klíčových státech, které Biden potřeboval k vítězství.

„A konečně, volební podvody se mohou projevit jako uměle zvýšená volební účast. Podvody mohou mít mnoho podob: vyšší počet vyplněných volebních lístků pro lidi, kteří nevolili, hlasování mrtvých lidí, hlasování nezpůsobilých lidí nebo dokonce platby legálně registrovaným lidem za jejich hlasy,“ tvrdí studie. „Odhady pro Arizonu, Georgii, Michigan, Nevadu, Pensylvánii a Wisconsin dohromady ukazují na průměrný přebytek 255 000 hlasů pro Bidena.“

Pokud jde o Arizonu, prezident Trump nedávno vyzval dozorčí radu okresu Maricopa, aby „zatajila“ informace týkající se prezidentských voleb v roce 2020.

„Na základě již zveřejněných informací týkajících se zmanipulovaných a ukradených prezidentských voleb 2020, včetně korespondenčních hlasovacích lístků bez podpisů a padělků, jakož i nechutného odmítání předat dokumenty, je konečně čas, aby arizonský generální prokurátor vydal zatykač a posunul vyšetřování na další úroveň,“ uvedl Donald Trump.

Zdroj: rsbnetwork.com