Němečtí zastánci beastiality protestují za zrušení zákona na ochranu zvířat, který zakazuje jakékoliv sexuální vztahy mezi lidmi a zvířaty. (Foto: Flickr)

Za tímto účelem uspořádali bavorští zoofilové veřejnou demonstraci, na níž požadovali uznání v rámci „Pochodu hrdosti na zoofilii“.

Jeden z protestujících řekl ruské státní televizi Ruptly, že se zvířaty je možné navázat láskyplný sexuální vztah – ve skutečnosti „je mnohem snazší navázat vztah se zvířaty než s lidmi“, řekl muž, který přivedl svého psa.

Německý zákon na ochranu zvířat zakazuje jakékoli sexuální akty se zvířaty nebo poskytování zvířat těm, kteří chtějí zahrabat kost do fida (nebo naopak). Pachatelům hrozí přísná pokuta 25 000 eur (24 910 USD).

Mezitím v Austrálii na nadcházejícím „Festivalu nebezpečných myšlenek“ vystoupí profesorka Joanna Burkeová, která bude podle The American Conservative diskutovat o etice „lidí milujících zvířata“.

Jak píše Daily Mail:

Historik plánuje představit moderní historii sexu mezi lidmi a zvířaty a vyzve posluchače, aby se podívali na „měnící se významy“ bestiality a zoofilie a na etiku „milování zvířat“.

„Teprve v posledních letech začali někteří lidé zpochybňovat absolutní zákaz zoosexuality,“ cituje přednášejícího webová stránka. „Jsou jejich argumenty nebezpečné, zvrácené nebo prostě jen mylné?

Rozhořčení Australané se na sociálních sítích pustili do organizátorů festivalu za to, že povolili prezentaci, která podle nich intelektualizuje týrání zvířat.

„Intelektualizovat týrání zvířat není ostré ani cool. Je to odporné a každý, kdo se této akce zúčastní, je nemorální k***,“ uvedl další.

Další se na Twitteru podělili o své názory na autora a organizátory akce.

„Tohle není o ‚lásce ke zvířatům‘. Když už chcete být ohavní, buďte alespoň upřímní. Tady jde o týrání zvířat. Hanba všem, kteří se na tomto sezení podílejí,‘ uvedl jeden z nich.

„Spojují sex se zvířaty s láskou k nim. To první je nejen neetické, ale i nezákonné,‘ napsali na Twitteru.

Zdroj: dailymail.co.uk