Maďarská vláda pod vedením Viktora Orbána zajišťuje hranice země před nelegální migrací. S úspěchem, jak ukazují aktuální čísla. (Foto: Flickr)

V letošním roce bylo na maďarských hranicích zastaveno více než 54 tisíc nelegálních migrantů, což je nárůst o 300 procent ve srovnání s předchozím rokem.

Vláda každého členského státu EU může také v současné době zajistit své národní hranice proti nelegální migraci. To samozřejmě nefunguje, pokud je hlavou vlády Merkelová a zasazuje se o ideologii nekontrolovaného přistěhovalectví.

Hlava vlády jako Viktor Orbán, který se cítí zodpovědný za lidi v zemi, může podle toho zajistit hranice své země. Vlastně s velkým úspěchem.

V první polovině roku 2021 bylo na maďarských hranicích zastaveno přes 54 tisíc nelegálních migrantů. To je nárůst o 300 procent za stejné období loňského roku.

Kromě toho bylo zahájeno trestní řízení proti více než 500 pašerákům lidí. Tyto údaje sdělil maďarskému provozovateli vysílání M1 György Bakondi, poradce předsedy vlády pro vnitřní bezpečnost.

Maďarská vláda se nepoddala ideologii nekontrolovaného přistěhovalectví předepsané Merkelovou a EU, ale upřednostňuje kurz zajištění bezpečnosti národních hranic.

Maďarská vláda ostře kritizovala politiku nekontrolované imigrace, kterou prosazuje Merkelová a další politici a kterou v současné době sleduje. Loni v květnu poslanec Fideszu Kinga Gál v Evropském parlamentu o této politice řekl doslovně:

„Podpora nelegální migrace do Evropy, ať už pomocí pašeráků lidí nebo člunů uprchlíků provozovaných nevládními organizacemi, je hříšná nezodpovědnost.“

Zdroj: pz.cz, freiewelt.net