Kontroverzní argentinský televizní moderátor Santiago Cúneo po smrti královny Alžběty bouchl láhev šampaňského se slovy „potlesk satanovi, že si ji vzal“. (Foto: Twitter)

Jakmile se rozšířila zpráva o špatném zdravotním stavu milované panovnice a jejím brzkém odchodu, po celém světě se rozhořel smutek a představitelé jednotlivých zemí vyjádřili královské rodině soustrast.

Ale zatímco miliony lidí truchlily, našli se i tací, kteří nechutně využili příležitosti a odchod zesnulé královny oslavili.

Segment, který byl zveřejněn na internetu, později smazán, ale přesto se stal virálním, začíná nápisem „Murió la vieja de mierda“, což v překladu do češtiny znamená „Stará s*** zemřela“.

Střih na přešťastného Cunea, který si otevře láhev bublinek a oslavuje odchod královny Alžběty slovy: „Potlesk Satanovi za to, že si ji vzal“, zatímco další moderátor pořadu tleská.

Lashing na sociálních sítích, jeden uživatel udeřil na hostitele říká: „Ostuda, jaký nedostatek úcty! Možná nemá rád monarchii, ale mohl by mít úctu k zemřelému člověku. Zřejmě musíte být hrubý, abyste si získali publikum, jaký to smutný svět. Kdyby byl tento člověk trochu chytřejší, věděl by, že královna nemá žádnou politickou moc“

Zdroj: mirror.co.uk