Mluvčí Bílého domu Jen Psaki komentovala zmrazení účtu bývalého amerického preuidenta Donalda Trumpa twitteru  s tím, že administrativě nového prezidenta Joe Bidena jeho tweety nechybí, píše The Hill. (Foto: The Hill)

„Nestrávíme mnoho času mluvením nebo přemýšlením o prezidentu Trumpovi – bývalém prezidentovi Trumpovi, abych mluvila zcela jasně,“ řekla Psaki. „To je otázka, která je pravděpodobně vhodnější pro republikánské členy, kteří hledají způsoby, jak podpořit bipartisanský balíček, a zda jim to dává prostor. Ale nemohu říci, že nám chybí na Twitteru.“

„Ale nemohu říci, že nám chybí na twitteru, “ dodala mluvčí Bílého domu

Biden se setká s republikánskými senátory, kteří prosazují omezený balíček opatření na zmírnění koronaviru, protože administrativa zvažuje, zda by se měla pokusit prosadit svůj mnohem větší balíček bez podpory GOP.

Jak uvedl The Hill, Trump mlčel o Bidenově prvním vážném „ politickém boji “ ve Washingtonu, který ještě musí Kongres USA přimět k přijetí stimulačního balíčku v hodnotě 1,9 bilionu dolarů, který by zemi pomohl překonat koronavirovou krizi …

Twitter a Facebook pozastavily Trumpovy účty poté, co hovořil s davem příznivců v den, kdy pro-trumpovský dav zaútočil na budovu amerického Kapitolu, aby se pokusil zastavit sčítání hlasů volební akademie.

AC24.cz je také na  Facebooku Twitteru Telegramu  a  GAB .

Zdroj: pz.czthehill.com