Starší dámy se mohou jevit jako snadná kořist pro ozbrojené lupiče. Nedávno se však jedné jihoafrické babičce podařilo přelstít a zahnat tři lupiče aut.

Toto zločinecké trio si pro svůj zločin vybralo opravdu špatnou oběť. Dáma se jim dokázala ubránit několika pohyby, které můžeme obvykle vidět jen v akčních filmech.

Kamerové záznamy CCTV zachytily tento neuvěřitelný incident, kdy se neznámá a odvážná postraší žena postavila bandě ozbrojených lupičů v jihoafrické provincii Gauteng.

Na videu, které bylo zveřejněno na Twitteru, můžeme vidět ženu řídící svůj Jeep Grand Cherokee, jak vjíždí na oplocený pozemek. V ten moment přijíždí další auto, které parkuje za ní, čímž zablokuje vjezd na pozemek. Poté z auta vyskáčou tři ozbrojení útočníci a snaží se dostat ženu ze zamčeného auta.

Řidička, kterou na záběrech komentující označují africkým slovem „ouma" (babča), začne nekompromisně couvat a narazí do auta stojícího za ní. Lupiči se okamžitě vrací do svého auta ve snaze uniknout, ale postarší dáma do nich opět naráží.

Předtím, než lupiči zcela stačí uniknout z místa činu, je statečná babička ještě jednou konfrontuje na silnici.