Slovenská policie dnes na svém Facebooku informuje o „kaskadérovi“, který na rovném úseku silnice dokázal na střechu převrátit vůz Ford a poškodit přitom několik dalších vozidel. Muž řídil pod vlivem alkoholu. (Foto: Facebook)

Policisté na Facebooku zveřejnili několik fotografií z dopravní nehody, ke které došlo 11. září v podvečerních hodinách. Ve svém příspěvku uvádí, že 38letý „kaskadér“ z okresu Košice řídil automobil Ford. K nehodě došlo v obci Sady nad Torysou.

Uvádí se, že řidič na rovném úseku místní komunikace z důvodu nevěnování se řízení vozidla pravou přední částí narazil do pravé přední části zaparkovaného motorového vozidla zn. Škoda.

„Po náraze se s vozidlem převrátil na střechu, přičemž ho náraz odhodil do protisměru, kde narazil přední částí do přední části zaparkovaného motorového vozidla zn. Seat, které následně narazilo zadní částí do přední části za ním zaparkovaného vozidla VW Golf,“ popisují policisté nehodu.

Na závěr se uvádí, že „kaskadér“ byl podroben dechové zkoušce s výsledkem 2,52 promile. Řidič vozidla, který ani není držitelem řidičského průkazu, utrpěl lehká zranění.