Bývalý zaměstnanec společnosti Raytheon informoval o tom, jak vláda USA používá řízené energetické zbraně (Directed Energy Weapons – DEW) k vyvolání „přírodních katastrof“ po celém světě. (Foto: X)

Bývalý zaměstnanec společnosti Raytheon, který se stal whistleblowerem, Eric Hecker učinil tato bombastická odhalení během vystoupení v podcastu Patrick Bet David na začátku tohoto týdne.

Na začátku rozhovoru Hecker popsal svou kariéru a to, jak se dostal k práci pro jednoho z nejmocnějších a nejzkorumpovanějších výrobců zbraní na světě.

Informuje o tom server Infowars.com: Původním povoláním instalatér, whistleblower pracoval pro vysoce postavené klienty, kteří ho občas využívali jako jakéhosi „řidiče na útěku“, když chtěli opustit nějaké místo.

Nakonec Hecker získal práci u společnosti Raytheon jako specialista na instalatérské a topenářské práce a byl vyslán na Antarktidu.

Po rozhovoru s několika vědci umístěnými na jižním pólu si Hecker uvědomil, že pod rouškou vědeckého projektu probíhá výzkum cílených energetických zbraní.

Řekl Bet-Davidovi, že pod falešnou záminkou vědy fungují „platformy pro zbraně s cílenou energií. To je to, co se ve skutečnosti děje na stanici na jižním pólu. Na této planetě existují technologie a zbraně, kterým běžný člověk ani nedokáže porozumět. A to je důvod, proč o tom mluvím nahlas. To je moje motivace, že my, obyvatelé této planety, máme povinnost zanechat ji našim dětem lepší, než jsme ji našli, a pokud nebudeme mít ponětí o katastrofě, která nám byla způsobena, nebudeme schopni tento problém vyřešit.“

Hecker později prohlásil, že zařízení nazvané „IceCube Neutrino Detector“ způsobilo při svém prvním testování dvě náhodná zemětřesení v Christchurchi na Novém Zélandu.

Jakmile mocnosti využily technologii zemětřesení, bylo údajně národům vyhrožováno, pokud nebudou spolupracovat na určitých globálních programech.

Jedním z národů, který se údajně pokusil systému vzepřít, bylo Turecko, které v důsledku toho zasáhlo umělé zemětřesení.

Server Infowars zpochybnil, že k vyvolání zemětřesení v Turecku byla použita technologie krátce poté, co zemi zdevastovalo.

Rumunský poslanec rovněž obvinil Západ, že masivní zemětřesení v Turecku způsobil záměrně jako varování, aby se neodchyloval od globalistické agendy.

V jednu chvíli Hecker řekl Bet-Davidovi, jak vědci údajně manipulují se zemskými tektonickými deskami na zlomových liniích, aby záměrně vyvolali zemětřesení.

Podle whistleblowera stál tento projekt přibližně 500 miliard dolarů.

Celý rozhovor si můžete prohlédnout níže: