Zohyzděná těla byla nalezena v argentinské Santa Fe. Důvody smrti zvířat jsou zatím nejasné, ale obyvatelé nejspíše mají jasno. Co stojí za tímto zvěrstvem?

Místní farmáři uvádí, že zvířata znetvořili mimozemšťané. Před incidentem na nebi údajně viděli podivná světla a nebyly to hvězdy. Nebo to udělala čupakabra, což je legendární zvíře údajně žijící v některých částech Severní a Jižní Ameriky, které se stravuje krví zvířat. Sedmi nalezeným kravám chyběly některé části těl, včetně jazyků a genitálií.

„Neměly jazyky a maso okolo čelistí. Ale kosti byly na místě. Vypadá to, že rovné řezy byly udělány laserem, protože tady nejsou žádné stopy po použití nože. Přitom tady nejsou stopy krve a nikdo nesnědl jejich maso," uvádí Norberto Bieri, majitel jedné z krav.

Okolnosti smrti zvířat stále nejsou zjištěny. Podařilo se však zjistit, že určitě nebyly otráveny. Jeden z farmářů uvedl, že k podobným případům docházelo i dříve. A často se mluvilo o podivných světlech, která předpovídala nějaké neštěstí. Někteří obyvatelé tyto akty považují za dílo vojáků nebo tajných satanistických kultů.

Zdroj:  dailystar.co.uk