Na „60 minut“ odhalovali, že různá nová data poukazují na nové údaje o smrti bohatého pedofila Jeffreyho Epsteina, z nichž vzniká více otázek než odpovědí a které naznačují, že se tento finančník nezabil sám – v rozporu s tvrzením Kanceláře ohledávačů mrtvol New York City, která si za tím „neochvějně“ stojí. (Foto: 60 minutes)

Kancelář ohledávačů mrtvol New York City dospěla k nálezu, že Epstein spáchal sebevraždu oběšením, ale forenzní patolog, který na tuto čtyřhodinovou pitvu dohlížel za Epsteinova bratra Marka, říká 60 minutám, že zveřejněné doklady podle jeho názoru daleko více poukazují na vraždu než na sebevraždu. Klíčový důvod k tomuto názoru Dr. Michaela Badena: nezvyklé fraktury, jaké viděl na Epsteinově krku. – CBS News

Došlo k frakturám levé a pravé štítné chrupavky a levé hyalinní kosti,“ řekl Baden. „Fraktury jako tyto jsem ještě nikdy u sebevražedného oběšení neviděl.

„Když vzpomínám na všechny ty tisíce sebevražd oběšením ve státních vězeních New York City v posledních 40-50 letech, tak u žádné nebyly tři fraktury,“ dodal.

K dalším nestandardnostem patří, Epsteinovi zrušili sebevražedný dohled, rozbily se kamery, takže v kritické době nezaznamenávaly, co se děje před jeho celou, a samozřejmě skutečnost, že jeho dozorce kašlal na jeho kontroly, ač šlo asi o nejprominentnějšího vězně v moderní historii – a místo toho brouzdal po internetu a pospával.

Autor: Tyler Duren

Zdroj:  zerohedge.com