Světové ekonomické fórum, které si neudělalo dobrou pověst bondovského padoucha, zveřejnilo článek, v němž naznačuje, že by bylo „solidním a racionálním“ krokem, kdyby se dětem implantovaly mikročipy. (Foto: Shutterstock)

Ano, opravdu.

Tato myšlenka je propagována v příspěvku na blogu na internetových stránkách davoské elity, který pojednává o budoucnosti rozšířené reality a „rozšířené společnosti“.

„Jakkoli děsivě mohou čipové implantáty znít, tvoří součást přirozeného vývoje, kterým kdysi prošla nositelná elektronika. Naslouchátka nebo brýle již nenesou stigma,“ tvrdí článek, přičemž možná zapomíná, že brýle a naslouchátka nejsou zabudovány v těle a nelze je ovládat vnějšími silami.

„Jsou to doplňky a jsou dokonce považovány za módní záležitost. Stejně tak se implantáty vyvinou ve zboží,“ píše vědkyně Kathleen Philipsová a naznačuje, že mainstreamová kultura a vlivní lidé budou využiti k propagaci implantovatelných čipů jako módního symbolu statusu.

Článek prosazuje názor, že někteří lidé jsou nevyhnutelní a že globální elity potřebují vytvořit mocenský monopol nad touto technologií, aby ji mohly „eticky“ regulovat.

Technologie potřebuje „správnou podporu, vizi a odvahu“, kterou jí samozřejmě poskytnou technokratičtí vládci, stejní lidé, kteří se zoufale snaží cenzurovat internet, aby nemohli být kritizováni.

„Augmentační technologie pomůže ve všech fázích života: dětem ve vzdělávacím prostředí, profesionálům v práci i ambiciózním seniorům. Možností je mnoho,“ píše Philipsová.

„Měli byste svému dítěti implantovat sledovací čip?“ ptá se vědkyně a dodává: „Existují pro to pádné a racionální důvody, například bezpečnost.“

Jak jsme již dříve zdůraznili, šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab ve své knize „Velký reset“ napsal, že čtvrtá průmyslová revoluce „povede ke spojení naší fyzické, digitální a biologické identity“, což upřesňuje jako implantovatelné mikročipy, které mohou číst vaše myšlenky.

Během letošního setkání globálních elitářů v Davosu vysvětloval generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla Schwabovi, jak brzy vzniknou „poživatelné pilulky“ – pilulka s malým mikročipem, který bude vysílat bezdrátový signál příslušným úřadům, když bude lék zkonzumován.

„Představte si to dodržování předpisů,“ řekl Bourla.

„Není to tak dávno, co by ti, kteří spekulovali o budoucnosti, v níž se tak stane, byli odmítnuti jako konspirační teoretici, ale nyní nejhlasitější vývod světových elit předpovídá, že čipové implantáty se nakonec stanou pouhým zbožím,“ píše Didi Rankovic.

Jak jsme již dříve informovali, australská základní škola předpověděla „mikročipy v mozcích žáků“ do 10 let, než následně smazala informační bulletin, který toto děsivé proroctví obsahoval.

Zdroj: weforum.org