Obrovská mrtvá bytost pokrytá vlasy byla vyplavena na pláž ve Filipínách. To způsobilo takový poplach, že někteří místní obyvatele ze strachu z blížící se zkázy začali modlit.

Skoro metr dlouhá neidentifikovatelná organická hmota byla vyplavena na břeh ve městě Barangay, San Antonio, v provincii Oriental Mindoro na Filipínách.

Místní obyvatel Tam Maling, který jedním z prvních objevil tuto potvoru, požádal lidi na Facebooku, aby se „modlili za nás", protože se obával, že stvoření je známkou blížícího se zemětřesení. Na první pohled Malingova teorie se může zdát nějak přehnaná, však zemětřesení z roku 2017 vytlačilo na povrch podivné mrtvoly, včetně těch, které se velmi podobají pátečnímu objevu.

Místní obyvatelé popisují příšerné stvoření jako smrdící tajemství. Nicméně nejpravděpodobnějším vysvětlením je, že ve skutečnosti se jedná o velrybu v pokročilých stádiích rozkladu.

Ve skutečnosti byla velmi podobná bytost vyplavena na pláži na Filipínách v únoru loňského roku a znovu v říjnu roku 2016. Zatímco původně nálezy vyvolaly zprávy o objevu nové, dosud neznámé bytosti, bylo následně zjištěno, že je to druh velryby.

Zdroj:  straitstimes.com