Doktorka Kerry Chantová jako šéfka australského zdravotnictví říká, že covid tu s námi bude „navždy“ a lidé si musí zvyknout na nekonečné očkování a posilovací injekce. Tato slova použila na nedávné tiskové konferenci. (Foto: Youtube)

„V budoucnu si musíme zvyknout na vakcíny covid. Nedovedu si představit, že by tu covid nebyl s námi. Jako lékařka veřejného zdravotnictví si vždy přeji, aby nemoci zmizely a byly zcela vymýceny, ale taková realita není na obzoru. Opakované dávky budou součástí (života). Mohu vás ujistit, že vláda do roku 2022 nakoupila velké množství vakcín a bude se jednat o pravidelný cyklus očkování a přeočkování, protože se dozvídáme stále více o tom, jak imunita klesá.“

Dr. Kerry Chantová se dokázala proslavit různými výroky. Již dříve prohlásila, že „úřady by neváhaly“ zahájit podomní testování covid. Případně varovala všechny Australany, aby nemluvili s přáteli a sousedy nebo se s nimi nesetkávali, i když mají na sobě masku: „I když je v lidské přirozenosti konverzovat s ostatními, bohužel na to není vhodná doba.“

Austrálie pokračuje ve své katastrofální a bigotní politice „nulového covid“ a nekonečných uzavírek. Proto někteří označují dnešní Austrálii za „vězeňský ostrov“, ze kterého není úniku.

Každému, kdo zpochybňuje politiku nebo protestuje, hrozí pokuta až 11 000 dolarů, zatímco policie provádí domovní prohlídky a demonstruje svou moc na sociálních sítích.

Zdroj: gr.ca