Absolutně nejhorší zdravotní rozhodnutí, které může rodič novorozence udělat, je umožnit lékařům a zdravotním sestrám, aby vážně ohrozili imunitní systém dítěte. (Foto: Transcendent)

Tím, že mu injekčně podají známé neurotoxiny, cizí proteiny, karcinogeny jako rtuť, formaldehyd, opičí ledvinové buňky, viry prasat a geneticky modifikované buňky z lidských potratů.

To je důvod, proč Bill Gates, kontroverzní osoba pro kontrolu populace a magnát Microsoftu, odmítl dát očkovat své vlastní děti, a to i přesto, že propaguje toxické očkování po celém světě, zejména v zemích třetího světa.

Dokonce Gatesův bývalý soukromý lékař ze Seattlu v 90. letech řekl: „Nevím, jestli je dal (děti) očkovat až v dospělosti, ale mohu vám říct, že podle všeho je odmítl očkovat, když byly malé.“

Toto řekl doktor Gatese při rozhovoru na lékařském sympoziu, kde tím způsobil malý rozruch mezi ošetřujícími lékaři, a byl nařčen, že porušil důvěru mezi lékařem a pacientem (i když toto sdělil lékařům na sympoziu soukromě).

Přesto bylo pozdě – „kočka se dostala ven z tašky“ a nyní svět zná konečně pokrytectví elity, která radikálně, až nábožensky prosazuje vakcíny jako „svatý grál“ medicíny, a to i když drží tyto jedy dál od vlastních dětí.

Elity znají moc dobře vysoké riziko vedlejších a nežádoucích účinků, které vysoce převažují nad jakýmikoli možnými přínosy.

Tři děti Billa Gatese – Jennifer, Phoebe a Rory, NIKDY nedostanou vakcíny, a jsou přesto zdravé.

Nejbohatší Američané nechtějí riskovat, že jejich děti budou mít autismus, obrnu, malárii, více chřipky, osypky, příušnice a zarděnky.

S.D. Wells

Zdroj:  12