V nově zveřejněném videoklipu Bidenova „dezinformační carevna“ Nina Jankowiczová požaduje, aby „důvěryhodní ověření lidé“, jako je ona, dostali pravomoc upravovat tweety jiných lidí a Twitter se tak více podobal Wikipedii. (Foto: Twitter)

Ano, opravdu.

S ujištěním, že „na to má nárok, protože jsem ověřená“, pak Jankowiczová běduje nad tím, že na Twitteru jsou lidé s jinými názory než ona, kteří mají také modré zaškrtnutí, ale „neměli by být ověřeni“, protože „nejsou důvěryhodní“.

„Takže ověření lidé mohou v podstatě začít upravovat Twitter stejným způsobem jako Wikipedii, takže mohou přidávat kontext k určitým tweetům,“ řekla Jankowiczová.

Poté uvedla příklad, který podle ní nebyl politický, a to tweet prezidenta Trumpa o podvodech na voličích.

„Někdo by mohl přidat kontext z jedné z 60 žalob, které prošly soudem, nebo něco, co řekl volební úředník v jednom ze států, možná váš ministr zahraničí a jeho tiskové konference, něco takového,“ řekl Jankowicz.

„Přidání kontextu, aby lidé měli úplnější obrázek, a ne jen jednotlivé tvrzení na Twitteru,“ dodala.

Twitter samozřejmě již na takové tweety dává varovné nápisy, ale nyní chce Jankowiczová schváleným propagandistům režimu umožnit, aby mohli vkládat svůj narativ na individuální bázi.

Všimněte si také, že dva z dalších účastníků konverzace měli na obličeji masky, přestože se jednalo o vzdálený hovor přes Zoom.

Jak jsme již dříve zdůraznili, Jankowiczová dostala za úkol dohlížet na Bidenovo „ministerstvo pravdy“, přestože prozradila, že svoboda slova ji „rozechvívá“, a zároveň propagovala lež, že příběh o Bidenově notebooku Hunter je ruská dezinformace.

Jankowiczová také směšně citovala Christophera Steela jako experta na dezinformace. Steele byl autorem nechvalně proslulého Trumpova „peegate“ spisu financovaného Clintonovou kampaní, který se ukázal být skutečným produktem dezinformace.

Ale jo, člověk s prokazatelnými zkušenostmi s prosazováním dezinformací a nadstranickosti by rozhodně měl dostat pravomoc upravovat tweety, se kterými nesouhlasí.

Zdroj: infowars.com