Začátkem tohoto týdne byl německý ovčák prezidenta Bidena, Commander, vyhoštěn z Bílého domu po tuctu zdokumentovaných incidentů s pokousáním příslušníků tajné služby a zaměstnanců Bílého domu. (Foto: Youtube / ilustrační)

Tento krok vyvolal u některých lidí otázku, zda Biden své psy netýrá.

Už víme, že si Biden zlomil kotník, když tahal svého psa za ocas po sprše (a už víme, že se „pravděpodobně nevhodně“ sprchuje s rodinnými příslušníky).

Nyní se objevily záběry, na nichž Biden kope do svého psa na pozadí zprávy organizace Judicial Watch, že je týrá. Někteří naznačují, že se nejedná o „kopnutí“ ve vzteku, spíše Biden buď zakopává, nebo používá nohu, aby psa zahnal do vozidla.

Podle zdroje organizace Judicial Watch „prezident Biden své psy týrá. Organizace Judicial Watch zjistila, že své psy udeřil a kopl“.

Organizace Judicial Watch rovněž získala záznamy z amerického ministerstva pro vnitřní bezpečnost, v nichž příslušníci tajné služby diskutují o Bidenových psech po incidentu s pokousáním z 3. listopadu.

„Děláte dobře [redigováno]? To je šílený, ten pitomý pes – valí oči [redigováno],“ ptal se první policista.

„Pořád mě bolí noha a ruka. Dvakrát mě kousl a dvakrát na mě vyběhl,“ odpověděla oběť.

Na to první policista odpověděl: „To je ale vtip [redigováno] – kdyby to nebyl jejich pes, už by ho utratili – zrůdný klaun potřebuje náhubek – doufám, že se budete cítit lépe [redigováno].“

Není překvapením, že zatímco je PETA velmi kritická vůči bývalému prezidentovi Trumpovi, Bidenova psa se zastala s tím, že velitel se jen snažil „chránit svou rodinu“.

Uvidíme, co na to řeknou… pokud vůbec něco.

Zdroj: judicialwatch.org