27letá Kate McClureová jela do Filadelfie, aby navštívila svou přítelkyni, ale došel jí benzin a uvízla na silnici. Ztratila hlavu a začala panikařit.

V tom jí ale na pomoc přišel bezdomovec. „Uviděl, že jsem zastavila na kraji silnice a pochopil, že se něco stalo. Řekl mi, abych se vrátila do auta a zamkla všechny dveře, protože tady není bezpečno. Pak se vrátil s kanystrem. Utratil svých posledních 20 dolarů, aby mi pomohl," řekla Kate.

Tehdy Kate neměla peníze, ale později našla Johnnyho, tak se jmenoval ten bezdomovec, a vrátila mu peníze. Navíc mu darovala bundu, rukavice, čepici a teplé ponožky.

Žena také uspořádala na crowdfundingové platformě akci pro pomoc Johnnymu. Kate promluvila o svém příběhu a vysvětlila, že chce pomocí získaných peněz pomoc Johnnymu, aby se dostal z těch podmínek, ve kterých se ocitl. Vytkla si za cíl, že vybere 10 tisíc dolarů.

Podle slov Kate dříve Johny pracoval jako vojenský technik, pak pracoval na hasičské stanici a byl zdravotnickým záchranářem.

Když suma na platformě dosáhla 100 tisíc dolarů, Johny požádal, aby Kate zastavila tuto akci. Prostě nechápal, co se dá udělat s takovou sumou.

Podle nedávné zprávy New York Post chce Johnny pracovat ve skladu Amazonu a manažeři souhlasili, že mu dají šanci.