Kanye West měl plnou pusu paparazzi, kteří ho nedávno přistihli, jak naskakuje do svého Maybachu, a do kamery řekl, že nemůže být kontrolován, protože nespáchal žádný zločin a může „říkat, co chce“. (Foto: Twitter / TSR)

Vypíchl také jména některých známých celebrit, včetně Jay Z a Beyoncé, Diddyho, Shaqa a Meeka Milla a dalších.

V tomto exkluzivním klipu Shade Room je slyšet, jak Ye říká, že se nenechá ovládat subjekty, které mají moc nad některými jeho kolegy celebritami, a dokonce řekl, že může říkat, co chce, a „nepůjde do vězení“.

„Můžu říkat, co chci, a nepůjdu do vězení,“ říká Ye na kameru. „Nemůžou mě kontrolovat, chápete, co říkám? Můžou kontrolovat Shaqa… můžou kontrolovat Charlese Barkleyho… můžou kontrolovat LeBrona Jamese… můžou kontrolovat Jay-z a Beyoncé – ale nemůžou kontrolovat mě. Vidíte, že to není jméno, které bych nechtěl jmenovat. Je to nahoře!“

Ye připomněl svou zesnulou matku a prohlásil, že „byla obětována“, načež dodal: „Jsem pu**a, která nikdy nikoho nezabila… ale to znamená, že si můžu říkat, co chci.“

„Nikdy jsem nikoho nezabil… Můžu si říkat, co chci,“ říká West paparazzi, když mluví o ztracených obchodech.

Dále se zmiňuje o otci Michaela Jordana, čímž naznačuje, že otec basketbalové legendy byl podobně obětován, o synovi Billa Cosbyho, jednoho z nejoblíbenějších černošských komiků všech dob, jehož pověst byla zničena poté, co byl obviněn z toho, že zdrogoval ženy, aby je znásilnil, a o synovi Dr. Dre.

Zdroj: theshaderoom.com