V několika amerických městech dochází ke znepokojivému jevu, kdy se děti vymykají kontrole. (Foto: Twitter)

Může to být důsledek toho, že progresivní vedení radnic nedokáže prosadit právo a pořádek a zároveň podporuje katastrofální snahy o „odbourání policejních výdajů“, které během několika málo let proměnily ulice měst ve válečné zóny.

Nejnovější příklad tohoto chaosu pochází z vnitřního předměstí města St. Louis v okrese St. Louis ve státě Missouri.

Místní televizní stanice KMOV zveřejnila šokující video, na kterém děti míří zbraněmi na kameru chytrých dveří domu v bloku 700 ve čtvrti Vernon.

Pětice dětí byla opásána pistolemi a poloautomatickými puškami. Bylo vidět, jak klepou na dveře, zatímco jeden z nich říká: „Otevři ty dveře, člověče.“

Policie uvedla, že video obdržela od anonymního zdroje. Probíhá vyšetřování, kdo jsou děti a proč byly v domě se zbraněmi.

Minulý měsíc byl šestnáctiletý mladík se zbraní v ruce zodpovědný za červnovou masovou střelbu v centru St. Louis, která si vyžádala jednoho mrtvého a desítku zraněných.

Mezitím zpráva rodinného soudu v St. Louis pro komunitu za rok 2022, která byla zveřejněna v květnu, ukazuje, že počet trestních oznámení, která policie poslala soudům pro mladistvé, prudce vzrostl z 535 v roce 2021 na 878 v roce 2022. A toto číslo se letos pravděpodobně pohybuje výše.

Zdroj: kmov.com