Vědec, který koncem devadesátých let prováděl tajné práce na palubě jaderné ponorky USS Hampton, tvrdí, že ponorka byla „bzučena“ neidentifikovaným objektem, který se pod vodou pohyboval rychleji než rychlostí zvuku. (Foto: Youtube)

Vědec Bob McGwier v rozhovoru s výzkumníkem UFO Chrisem Letem na YouTube uvedl, že ponorka „běžela hluboko a rychle“, když kolem ní extrémně vysokou rychlostí proletěl objekt. Podle McGviera setkání potvrdil člen posádky, který byl rychlostí neidentifikovaného ponořeného objektu (USO) šokován, píše Daily Star.

„Byli jsme v pohybu a najednou slyším zvuk. Je to opravdu zvláštní, protože je jasné, že to, co se děje, je něco, co kolem nás sviští, a pohybuje se to tak rychle, že tomu prostě nemůžu uvěřit,“ řekl McGwier a dodal: „Ta věc kolem nás proletěla, jako bychom stáli na místě.“

„Vyšla osoba se znalostí palubních systémů a řekla ‚tahle zatracená věc letí rychleji než rychlost zvuku pod vodou – ale to je rychlejší než rychlost zvuku ve vzduchu‘,“ pokračoval.

Podle McGwira to posádka „nechtěla hlásit, nechtěla to nikomu říct, nechtěla způsobit žádné problémy“.

Zvuk se ve vodě pohybuje rychlostí 1 480 metrů za sekundu (3 355 mil za hodinu) oproti 331 metrům za sekundu ve vzduchu.

Možná to bylo UFO typu „Tic Tac“, které bylo viděno, jak se vynořuje z oceánu vysokou rychlostí?

Zdroj: dailystar.co.uk