Nedávný Rasmussenův průzkum zjistil, že méně než třetina Američanů věří oficiálnímu příběhu o tom, že Epstein  spáchal sebevraždu. (Foto: Wikimedia)

Pouze 29% amerických dospělých věří, že Epstein ve vězení spáchal sebevraždu, je uvedeno v průzkumu.

42% si myslí, že Epstein byl zavražděn, aby mu bylo  zabráněno svědčit proti mocným lidem, s nimiž byl v kontaktu.

29% je nerozhodnuto.

Mezi Američany, kteří příběh sledovali velmi podrobně, 56% věří, že Jeffrey  Epstein byl zavražděn.

Dokonce i muži si spíše než ženy myslí, že Epstein byl zavražděn.

Podle oficiálního příběhu bychom měli uvěřit, že Jeffrey Epstein, který hodně plánoval budoucnost, chtěl „zasít“ novou lidskou rasu, svou DNA, a najednou otěhotnět 20 panen  svým zmrazeným spermatem. 

Na věčnost chtěl  odejít nějakým veselým způsobem a ne se zabít tak, že vyskočí ze své malé palandy umístěné v rohu, aby se třikrát najednou zlomil s prostěradlem na krku a také se zlomenou jazylkou, k čemuž obvykle dochází pouze při škrcení.

Byl to Epstein kdo byl jediný během posledních 40 let kdo se v tomto vězení zabil. Naposledy to bylo před modernizací vězení, aby se právě zabránilo sebevraždám.

Důkazy jsou ohromující, americké soudnictví, policie a vězeňský systém, stejně jako média, jsou ovládány „přáteli“  Jeffreyho Epsteina a jejich vydíránými loutkami.

Není náhodou, že FBI právě prohlásila „konspirační teorie“ za „novou domácí hrozbu terorismu“. Každý, kdo pochybuje o oficiálním příběhu, je terorista.

Zoufale chtějí, aby veřejnost byla  držena v nevědomosti a zneužívání dětí zůstalo nepotrestáno, končí svůj příspěvek na blogu Schall und Rauch von Freeman.

Zdroj: pz.czalles-schallundrauch.com