Několik dní po Trumpově inauguraci se členové Kongresu chopili příležitosti a tlačí Ameriku k opuštění OSN, když představili Senátu zákon, který by zrušil tzv. United Nations Participation Act of 1945 (zajišťuje účast USA v OSN) a chtějí plně znovuobnovit americkou suverenitu. Po Trumpovým prezidentským roste přesvědčení, že myšlenka, že USA opustí OSN je nejen možná, ale může zachytit vizi amerického národa, jehož občané se snaží porazit zkorumpovanou globální elitu a chtějí opět získat kontrolu nad svojí zemí.


Zákon se nazývá The American Sovereignty Restoration Act of 2017  a zakazuje účast v OSN a zákaz věnování jakýchkoliv amerických finančních prostředků pro OSN. Stejně tak účast americké armády v operacích OSN. Zákon by také zrušil diplomatickou imunitu pro úředníky OSN.

Zákon zavazuje k tomuto: (1) Prezident ukončí členství USA v OSN, včetně jakéhokoliv orgánu, specializovaných agentur, komise nebo jiných oficiálně přidružených k němu; a (2) ukončení americké mise s OSN.

Zákon zakazuje toto: (1) povolení vyměřených finančních prostředků pro USA nebo dobrovolné příspěvky pro OSN, (2) schválení prostředků pro jakoukoliv americkou účast v válečné nebo mírové operaci OSN, (3) výdaje prostředků na podporu zapojení amerických ozbrojených jednotek do jakýckoliv vojenských nebo mírových operací OSN, (4) americké ozbrojené jednotky sloužící pod velením OSN (5) diplomatickou imunitu pro úředníky OSN nebo její zaměstnance.

Podporovatelé zákona říkají, že tlačit na vystoupení z OSN se mělo již dávno. Poukazují na miliardy vyplýtvaných dolarů, zatímco OSN neustále pracuje pro americkým plánům. Amerika platí do OSN více než ostatní země, avšak americké návrhy jsou vetovány globální elitou, která má svou vlastní agendu. 

I když není zaručeno, že tento zákon projde Kongresem a Senátem na první pokus – ani s hlasem Trumpa – tak to přinejmenším bude dobrý ukazatel toho, že z politiků je globalista a kdo je americký patriot, který chce vrátit moc do rukou lidí.

Komentátoři již nazývají zákon „skvělým šachovým tahem“ od prezidenta Trumpa, který navždy změní rovnováhu mezi zkorumpovanými kariérními politiky jako je McCain a Graham. Cílem je dostat své protivníky do kouta, kde bude nulový odpor. 

Čeká nás #Amexit? Svět se velmi rychle mění, lidé se probouzí a společně s Brexitem a Trumpovým zvolením a dalšími změnami okolo světa, se dokazuje, že lidé, kteří mají plné zuby stausu quo jsou schopni povstat a způsobit změny.

Baxter Dmitry

Zdroj: wire.com