Detektivové, kteří vyšetřují smrt George Michael říkají, že je čím dál tím pravděpodobnější, že byl zpěvák zavražděn. Podle britské policie, která vyšetřuje nevysvětlenou smrt George Michaela, by si přáli mluvit k s několika „záhadnými náštěvníky“, kteří zpěváka navštívili zpěváka pár hodin před jeho smrtí. Podle post-mortem autora singlu „The Wham!“ zůstává tato smrt „nevyjasněná“, což vedlo ke zpoždění pohřbu, zatímco policie vyšetřuje, zda nedošlo k vraždě.


Podle člověka zevnitř , George Michael „spáchal sebevraždu“ kvůli jeho narůstají otevřenosti, a politickým, proti-systémovým pohledům.

Přítel George Michaela, Fadi Fawaz, sdílel několik tweetů, krátce po jeho smrti, které uváděly, že si zpěvák „vzal svůj vlastní život“, což přidalo olej do ohně, že jeho smrt byla podezřelá.

Ibtimes.co.uk píše:

Fawaz po těchto tweetech zrušil svůj twitterový účet, což odůvodnil tím, že tyto tweety byly poslány hackery, kteří využívali jeho jméno, kde naznačovali, že Michael spáchal sebevraždu.

Nyní policie pátrá po několika návštěvnících, kteří byli viděni, jak vstupují do jeho domu v Oxfordshire. Policie s nimi chce mluvit, a pokouší se dát dohromady přesný obraz jeho posledních pár dní.

Podle Mirror online mohou mít tito lidé čerstvé informace o přičině smrti této popové hvězdy.
Loading...