Díky těm protestujícím teď pomýšlí na vyhlášení stanného práva. Ve všech soutěžích, co jich je, jsou vítězové a poražení. To je prostě způsob, jak soutěže fungují.  Když jsme byli děti, tak nás vždy učili umět v pohodě prohrát. Ano, občas prohra v tvrdé konkurenci zabolí, ale když umíte prohrát se ctí, lidé vždy pochválí váš charakter. Ale s dnešní mladou generací je ten problém, že už zapomněli, jak se ctí prohrát.


Liberálové od té doby, kdy bylo oznámeno vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách, proti tomu protestují. Doslova ignorují vše, co se učili už od dětství. Nezáleží na tom, že se vám nelíbí výsledek; Trump v těch volbách zvítězil a je to fakt.

Ale ty protesty pokračují a vypadá to, že je tu jedna osoba, která je režíruje za scénou. A tou je ultra-liberální miliardář George Soros. Ten rovněž zodpovídal za financování některých protestních skupin, které byly konstruovány k vnášení násilností do Trumpových předvolebních shromáždění.

George Soros má rozjíždějící se plán

Už během volební sezóny bylo objeveno, že za některými z protestních akcí je Soros. Ten je platil, aby vytvářeli scénu pro média k šíření o Trumpových shromážděních a vyvolávali násilnosti. To by se samozřejmě dít nemělo, ale přesto se to dělo.

A teď, když už byl Trump prezidentem Spojených států zvolen, tak jsou ti lidé v ulicích, aby proti jeho vítězství protestovali. Je to trochu ironické uvážíme-li, že to byli liberálové, co si stěžovali, že by Trump nepřijal volební výsledky, kdyby byly zjištěny podvody.

Teď tu ale máme výsledek. A ulice máme plné lidí, kteří proti prezidentským volbám protestují. Jsou to ti samí lidé, kteří svého času podněcovali násilnosti na Trumpových shromážděních. A tyto lidi už od počátku platil Soros, takže je pravděpodobné, je i tím, kdo je platí i teď, aby rozpoutávali občanské nepokoje.

A navíc existuje konkrétní důvod, proč Soros chce při těchto protestech násilnosti. Mohlo by to znamenat, že Obama bude muset vyhlásit stanné právo. Takto to funguje. Přináší to doslova dominový efekt. A tak jsou tu lidé protestující proti volebním výsledkům.

Obama by mohl skončit vyhlášením stanného práva

Ale když násilnosti při protestech začnou být masové, tak si toho začne všímat celá země. A když k tomu dojde, začne narůstat tlak na prezidenta, aby to řešil. Prezident Obama by pak mohl vyhlásit stanné právo.

Při stanném právu by prezident mohl suspendovat předání moci kvůli skutečnosti, že existuje „národní nouzový stav.“ Takže, kdyby k tomu došlo, pak by Trump nemohl do Bílého domu, neboť Obama by pořád byl prezidentem Spojených států. Existuje dobrá šance, že toto mohl být pro některé liberály celou dobu záložní plán.