Kdo má na svých rukou krev utopených utečenců ve Středozemním moři, obětí atentátů v Paříži a pasažérů vybuchlého ruského letadla v Egyptě? Kdo nese zodpovědnost za hordy utečenců, které se valí na Evropu ze všech stran? Někteří říkají, že za to může Angela Merkelová se svou pozvánku imigrantů do Německa. Další svalují vinu na diktaturu Bašára Háfize al-Asada v Sýrii. Za jeden z důvodů se uvádí Arabské jaro podnícené tajnými službami USA a dokonce se za prapůvod všech událostí spojených s hromadnou migrací utečenců do Evropy uvádí okupace Iráku koalicí vedenou Spojenými státy.


[quote align="right" color="#999999"]

Tak tady je nyní hranice mezi IS a Asádovou Sýrií. Dříve zde byla pěkná kavárna u cesty. [/quote]  

Sám jsem většinu zemí, odkud utíkají převážně islámští imigranti, procestoval. Byl jsem v Pákistánu, v Iránu, jižním Turecku i Kurdistánu. Procestoval jsem Sýrii, Jordánsko i Libanon.

Při mých cestách jsem ale nikdy nenarazil na nesnášenlivý dav muslimů tvořený mladíky ve věku 25 až 30 let, kteří se nyní valí organizovaně do Evropy. V Kurdistánu jsme bez problémů se sestrou do rána pili v kurdské hospodě, kde u jednoho stolu seděli Kurdové, muslimové i turečtí vojáci (Střílet po sobě začali až ráno.) V Damašku jsem se nebál pustit na tržnici bez mužského doprovodu svou ženu bez hidžábu s 12letým synem. V syrském Allepu tehdy ještě stál historický minaret Umajjovské mešity. V Palmíře si každý podle libosti mohl prohlédnout nyní už do vzduchu vyhozený chrám Baal-Shamin. Co se tedy zvrtlo? Jak je možné že se muslimové ze Sýrie, Afganistánu, Libye, Eritrey valí do Evropy v pravidelných šestistupech s mobilním telefonem v kapse, když ze svých cest vím, že nejsou schopni postavit se do uspořádané fronty ani na pečivo před pekárnou v Damašku? Jak je možné, že se objevují v Evropě utečenci z takových exotických zemí jako je Afghánistán a Eritrea, kteří donedávna ani nevěděli, že existuje Německo nebo Švédsko? Odpověď je jednoduchá. Někdo celý tento exodus imigrantů do Evropy financuje a logisticky zajišťuje. Představte si sami sebe, že se bez cestovní kanceláře, bez víz, bez pasu, bez peněz a bez mobilu rozhodnete dostat z Čech do  Afghánistánu  nebo Eritrey. Povedlo by se Vám to? Samozřejmě že ne. Museli byste najít štědrého sponzora, který Vám daruje moderní mobil, cca 1000 dolarů na hlavu pro každého člena Vaší rodiny a ještě Vám bude ukazovat cestu jak se z Evropy dostat například do Kandaháru v  Afghánistán u. Většina Čechů ani netuší, že se do  Afghánistán u musí cestovat přes Turecko a Irán, což půjde velmi těžce, anebo přes Turecko, Arménii, Ázerbájdžán, přeplavat přes Kaspické moře, kde se zatím ještě nikdo neutopil a dále přes Turkmenistán, což půjde ještě hůře.

 

Kdy to začalo?

Prapůvod dnešních událostí musíme hledat v poválečném období po druhé světové válce. Tehdy 4. dubna 1949 byla založená pod taktovkou USA Severoatlantická aliance. První generální tajemník Lord Hastings Ismay v 50. letech prohlásil „Úkolem NATO je udržet Ameriku v Evropě, Rusko mimo západní Evropu a Německo při zemi“ a toto moto v NATO zůstalo bohužel ústředním sloganem i po pádu Berlínské zdi. NATO, bez skrupulí dirigované USA, se angažovalo od roku 1992 ve válce v Jugoslávii. Tehdy vznikl slavný termín „humanitární bombardování“. Angažuje se od roku 2003 vojensky v Afghánistánu, zajišťovalo výcvik proamerické nové armády v Iráku. V roce 2009 se NATO v rámci operace "Ocean Shield" vypořádalo s piráty v Somálsku a v roce 2011 intervenovalo v Libyi, když zde vyhlásilo bezletovou zónu.

V roce 1994 zahájilo NATO novou éru své činnosti a to vyhlášením programu spolupráce s armádami států Evropy a bývalého Sovětského svazu a s Ruskem, které nebyly jejími členy. Ve skutečnosti tento program funguje jako náborový program, když z 34 zemí, které se k programu připojily, se 12 členů stalo řádnými členy NATO. Po připojení Krymu k Rusku, vypuknutí občanské války na východní Ukrajině mezi proruskými separatisty a Kyjevskou vládou a snahou NATO zařadit do svého vlivu také Ukrajinu se spolupráce Ruska s NATO v rámci programu Partnerství pro mír a v rámci pravidelné Rady NATO Rusko stalo minulostí a eskalace napětí mezi NATO a Ruskem vyvrcholila 24. 11. 2015, kdy Turecko sestřelilo na syrskotureckých hranicích ruský bitevní letoun Suchoj Su-24.

 

NATO – trojský kůň USA v Evropě

A právě vztahy mezi Evropskou unií, Severoatlantickou aliancí a Ruskem jsou příčinou dnešního problému s utečenci s Islámským státem a teroristy v Evropě. V posledních letech je stále více zřejmé, že se zájmy USA a NATO začínají rozcházet se zájmy Evropanů. USA velmi nelibě nesly postupné ekonomické zesílení EU a sbližování Evropy s Ruskem, které by zcela jednoznačně oslabilo jejich politický i ekonomický vliv v Evropě. Teď již asi nikdo nepochybuje o tom, že Vpád spojenců do Iráku v roce 2003 byl neoprávněný. Bývalý britský premiér Tony Blair se za vpád před měsícem omluvil. Stejně tak nikdo nepochybuje o tom, že USA a jejich spojenci měli prsty v roce 2010 nepokojích v Alžírsku, Libyii, Egyptě, Sýrii, Jordánsku a Jemenu souhrnně nazývaných „Arabské jaro“ a v převratu na Majdanu v Ukrajině. Ostatně spojenci se tím také chlubí. Nicméně málokdo z nás si uvědomuje, že od roku 2003, kdy Koalice pod vedením USA vpadla do Iráku dochází v pásmu ohromného půlměsíce pouze okolo Evropy k zásadní destabilizaci státních útvarů a k vzniku Islámského státu pod taktovkou USA za přispění NATO, které se chová jako dokonalý trojský kůň, jehož jediným cílem je nyní destabilizovat Evropu.

[quote align="left" color="#999999"]

Rozvrácené nedemokratické režimy okolo Evropy. [/quote]

Jak vidíte na obrázku, rozvrácené režimy vytvářejí okolo Evropy smrtící koktejl násilí a nestability. Nic takového se ale neděje například na Arabském poloostrově nebo v Zadní Indii, kde existují stejné autokratické režimy. Málokdo v Evropě si uvědomuje, že plnou demokracií se ve světě může pochlubit pouze 26 zemí a že se násilné pokusy o svržení nedemokratických režimů převážně v islámských zemích realizují pouze v zemích okolo Evropy.

A jaký závěr pro nás Evropany ze současné geopolitické situace vyplývá? Není v zájmu USA a Ruska, aby byla Evropa jednotná a Evropská unie se přetransformovala v pevný státní útvar. USA a ani Rusko nejsou schopny odhadnout, s kým by do budoucna EU ekonomicky spolupracovala více. Představa, že by nediskriminačně EU spolupracovala s USA i Ruskem je z různých důvodů pro představitele obou dvou režimů nepřijatelná. Pro USA je proto výhodné iniciovat za tichého přihlížení Ruska, rozpad EU podle starého římského hesla „rozděl a panuj“ a o ekonomický vliv v politicky slabé a destabilizované Evropě se později poprat s Ruskem. K iniciování rozpadu EU jsou zneužívány struktury a zdroje NATO. Pro Rusko je nyní tato situace také výhodná, protože rozpadem EU se rozpadnou vyhlášené evropské sankce na Rusko a NATO,  které splní svůj účel, se v nejlepším případě rozpadne a shoří stejně tak jak se to před 3.200 lety stalo trojskému koni Achájců uvnitř trójských hradeb.

 

Plán na destabilizaci Evropy

K rozvrácení nedemokratických zemí okolo Evropy od Alžírska až po Ukrajinu došlo na základě politické objednávky a byla to pouze první fáze grandiózního plánu, jak destabilizovat Evropu. Nyní se nacházíme na konci druhé fáze projektu, kdy z okolních rozvrácených zemí hromadně utíkají islámští ekonomičtí utečenci do Evropy. Zároveň stojíme na prahu třetí fáze plánu a tou je definitivní destabilizace Evropské unie a její následný politický rozpad formou rozbujení radikálního islámského terorismu, vražd, útlaku křesťanské většiny, vyčerpáním evropského sociálního systému a následného politického rozpadu Evropské unie.

[quote align="right" color="#999999"]

Teroristům se v Sýrii staví morbidní pomníky. [/quote]

Jak již kdysi prozradil první tajemník NATO, úkolem NATO stále zůstalo udržet Ameriku v Evropě, Rusko mimo západní Evropu a Německo při zemi. Proto vojenské lodě NATO převážejí ve svých útrobách, jako v břichu obrovského trójského koně, muslimské imigranty posbírané z palub pašeráckých člunů u pobřeží Libye a následně deportované přes Středozemní moře na pobřeží Itálie a Řecka, přestože se NATO s piráty v Somálsku dokázalo vypořádat. Proto sicilská mafie, od druhé světové války věrný spojenec USA, koordinuje a logisticky zajišťuje přepravu utečenců do Itálie. Proto Turecko, věrný americký nohsled a členská země NATO, nestřeží své hranice a zajišťuje za tučné provize volný přísun islámských imigrantů do Evropy a transfer ropy Islámského státu do Asie. Proto se utečenci ze zemí, kde operuje NATO, bez problémů dostávají de Evropy. Proto Angela Merkelová a François Hollande, evropští zprofanovaní politici roky odposlouchávaní CIA, podporují živelnou migraci extrémních islámských radikálů do svých zemí. Proto je občanská válka v Ukrajině a proto Turecko sestřelilo ruský bombardér v Sýri.i Je jen otázkou času, která strana se pokusí vyhlásit nad Sýrií bezletovou zónu, nebo sestřelí další letadlo, aby válečný konflikt v Sýrii jen tak rychle neutichl. Pokud bude chtít EU svůj zánik urychlit, stačí pouze v rámci třetí fáze plánu přijmout Turecko do EU. Evropská unie tak otevře dokořán bránu do evropského prostoru, kterou už nebude do Evropy tajně propašován trojský kůň, ale napochoduje sem brutální islámský extrémismus.

Radek Brychta

[quote align="center" color="#999999"]

Nové informace o demokracii ohrožujících experimentech elektrické stimulace mozku.

První tištěné periodikum na světě, které se nebojí zveřejnit výzkumy kryté státním tajemstvím, je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.

2015 – LISTOPAD / MŮŽEME MÍT SUPERPOWER?

…[/quote]